Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez baj szerintetek?

Ez baj szerintetek?

Figyelt kérdés

Néha mikor unatkozom vagy szeretethiányom van és hasonló dolgok akkor úgy csinálok mintha a párnám az a személy lenne aki tetszik nekem (leginkább hírességek szoktak lenni) és ölelgetem, eljátszom, hogy ott van meg ilyesmik.

Viszont volt már párkapcsolatom és akkor ezeket egyáltalán nem csináltam teljesen megszűnt az egész dolog.

Egyébként tisztában vagyok azzal, hogy nincs ott az adott személy akiről fantáziálok, tehát nem hallucinálok meg ilyesmik, csak néha olyat is csinálok, hogy elképzelem ahogy randizunk vagy esküvőnk van meg ilyen hülyeségek :D

Társasági életemmel sincs semmi probléma mert ha van ezeket ugyanúgy csinálom, csak akkor ér véget ha párkapcsolatom van.

Lány vagyok egyébként! :)



2021. szept. 3. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Ezt hívják ábrándozásnak :D Mi szingli férfiak is csináljuk, bár a párnák helyett a felnőtt filmek irányába indulunk. Kevésbé romantikus, de azért némi illúzióval az is szolgál :D


Tudom hogy egy nőtől nem illik ilyet kérdezni, de én azért megteszem :D Hány éves a pilóta? Van-e lehetősége valakinek betölteni a barát szerepét? Úgy értem nyitott vagy e téren, jársz szórakozni, elhívnak randizni?

2021. szept. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
19 vagyok és igen nyitott vagyok randira ha szimpatikus az illető 😄
2021. szept. 3. 01:18
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos hozzám túl fiatal vagy, bár, ha mélyen valahol van egy kis apakomplexusod, a 40 év nem lehet akadály :D


Ha majd megtalálod a nagy Ő-t, akkor ezek a dolgok megváltoznak. Ha unatkozol hajnali fél kettőkor, valami mondvacsinált indokkal felébreszted, és nem csak ez ellen, de a szeretethiányod ellen is tesz. Persze lehet hogy csak morcosan odadörmög valamit, mert reggel korán dolgoznia kell, de attól még odalehet bújni hozzá. Azért az is valami.

Remélem hamar rátalálsz arra a valakire!

2021. szept. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem baj, semmi olyat nem csinálsz ami ártó lenne rád vagy másra.
2021. szept. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Azért egy picit gáz, ha felnőtt vagy és ilyeneket csinálsz. Legalábbis ne vidd túlzásba.
2021. szept. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Én 22 éves fiú vagyok és mégis szoktam ezeket csinálni. De ismerek több huszon évest is aki csinálja, úgyhogy szerintem nincs semmi baj vele.
2021. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, kicsit szenvedsz a magánytól, pótcelekvés. Remélhetőleg hamarosan sikerül erőt gyűjteni a továbblépéshez. Csinálj valami újat esetleg!
2021. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok maganyos amúgy inkább a párkapcsolat érzése és vele járó dolgok hianyoznak
2021. szept. 3. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen rendben van. Nemcsak maszturbalni lehet, hanem a lelki meg erzeki szuksegleteket fantaziaval es akar parnaval megoldani.
2021. szept. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!