Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mégis micsoda?

Ez mégis micsoda?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer fordult már velem elő, hogy egy pillanatra szerelmes lettem valakibe. Tudom hülyén hangzik, ezért elmagyarázom... Szóval úgy kell ezt elképzelni, hogy az illető abban az adott pillanatban olyan mozdulatot tesz, vagy az arckifejezése annyira megfog ott és akkor, ahogy éppen azon az adott helyen és időben létezik, hogy beleáll az ideg a gyomromba és szerelmes leszek, de csak arra a nagyon rövid kis időre. Utána teljesen elmúlik ez az érzés, ami elég fura. Ennek a jelenségnek van valami neve esetleg? Veletek volt már hasonló? Lehet kicsit rosszul magyaráztam el, de azért remélem átjött a lényeg.

2021. szept. 3. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi mindenkivel előfordul, csak annyi a bökkenő, hogy ennek a szerelemhez abszolút semmi köze nincs. Ezt hívják úgy, hogy megtetszik valaki, hogy felizgultál rá, hogy pillanatnyi fellángolás stb.
2021. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
100%
Így van, ez nem szerelem, csak a pillanat varázsa.
2021. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!