Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd, aki...

Van olyan ismerősöd, aki szerint a videojátékok gyerekeknek valók?

Figyelt kérdés

Egész életemre jellemző volt, hogy az ismerőseim többsége, de szinte mindenki furcsállta, hogy nekem a hobbim a gaming. Egész életemben ezt szerettem. Az emberek többségében miért így maradt meg ez a dolog?


Vagy csak Magyarország ennyire begyepesedett?


Alig van barátom, akivel tudnék videojátékokról beszélni.


Sokszor amikor várni kell valahol, szívesen előkapnám a nintendo switchem, de szégyenlem, hogy furcsállnák. :(



2021. szept. 3. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim :D


Az ismerőseim közül a legtöbbjük szerintem szereti a videójátékokat.

2021. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem, sok helyen meg le vannak nezve a video jatokok.


Pedig sok jatekban pl. olyan szineszi teljesitmenyt nyujtanak a szineszek hogy Oscar-t is kaphatnanak, ugy mint a tortenet irok is.


En mondjuk inkabb olyan jatekokkal jatszok amik hangsulyt fektetnek a sztorira, karakterekre, atmoszferara, grafikara es persze a jatekmenetre.

2021. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja es kihagytam a remek soun track-okat
2021. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, ha szabad tudni? Napi hány órát játszol?

Én is nagyon szeretek játszani, kikapcsol, megnyugtat, más világba varázsol..

Hát figyi. Valaki meg tv, film, sorozatfüggő. Az jobb? Vagy ha valaki meló után inni megy és estig kocsmázik? 😀

2021. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az idősebbek ilyenek, mert ők annyit értenek az egészből, hogy "játék". Az már nem jut el a tudatukig, hogy én 15 évesen a 2010-es Aliens vs. Predator-al nemigazán játszhattam volna, mert 18 karikás. Szóval gyerekeknek kifejezetten nem ajánlják.
2021. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem szólt még be e miatt, sem a család/rokonság, sem a barátaim (pedig van köztük olyan, aki sosem játszott még). Pedig elég szókimondóak.


Nem tudom, hogy Te milyen közegekben jársz, de eddig bárhol voltam, találkoztam legalább egy olyan személlyel, aki hobbiként űzte a gaminget.


Egyébként én buszon rendszeresen PSP-zek, ami ugye nem mai darab és megszólhatnának. De még a Mari néni is szokott buszon játszani telón szókeresőt. Szerintem ebben semmi szégyellni való nincs. Sőt, volt olyan eset, hogy egy idős néni rákérdezett, hogy ez mi, és tök érdeklődően nézegette, meg hallgatta a magyarázatomat :D nem volt semmilyen negatív hozzászólása :) Pedig délen lakok, ahol többnyire bunkók/maradiak az emberek, és mondom semmi atrocitás nem ért még, sem a psp, sem maga gaming miatt.

2021. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem jo par idosebb ismerosom felhozta hogy meg miert jatszok ennyi evesen (23 eves vagyok), de en komolyabb jatekokkal jatszok (Last of us 1/2, Uncharted, Tomb Raider stb.)
2021. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 42 éves vagyok és kb 8-10 éves korom óta folyamatosan játszom video játékokkal.Commodore +4 , majd c64 ,ps1-2,Sega dreamcast Majd utána a mai napig pc-n játszom.Én is a történet alapú játékokat díjazom,vagy miota nagyobbak a gyerekek (9-11 évesek) co-op játékokkal játszunk.Ma már azért elfogadottabb a felnőttek körében is sokan játszanak,nem szabad túlzásba vinni és nincs ezzel gond szerintem,téli időszakban mikor rossz idő van kinn remek kikapcsolódás.
2023. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!