Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakori csajok közt...

Mennyire gyakori csajok közt az úgynevezett hierarchia harc?

Figyelt kérdés

Mikor szokott kialakulni, és hogy szokott zajlani?

Miből lehet észreveni, hogy két lány közt épp egy ilyen zajlik?

Aki látott már ilyet, vagy részese volt az nyugodtan megírhatja konkrétan is hogy mi történt.



2021. szept. 3. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen gyakori, idősebb kolléganő vs. fiatalabb kolléganő. Idősebb pikkelhet a fiatalabbra, pl. irigység fiatal kora és szépsége miatt, emiatt undokul viselkedhet a fiatalabbal, ugráltatja, kihasználja, rosszabb esetben érzelmileg terrorizálja.
2021. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1

És ugyanazon a korosztályon bellül?

2021. szept. 3. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyemen én vagyok a legfiatalabb, tőlem korban előttem lévő csaj is 7 évvel idősebb tőlem. Vele teljesen jó a kapcsolat. Nincs rivalizálás.
2021. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyiségfüggő.

Én nem ismerem ezt a dolgot, de nem is kedvelem a női társaságot, szóval kevés tapasztalatom van.

2021. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A mi irodánk egyik részlegén van egy nő, aki mellé kerestek mégegy kolléganőt, mert annyira sok lett a munka.

A nő egyébként a korához képest csinos, dekoratív. De, mindig huszonéves - vagy alig harminc éves nőket vettek fel mellé, akik szintén csinosak voltak.

Mindhárom nő miatta mondott fel, annyira undok volt velük.

Végül, a negyedik nővel egész jól összebarátkozott! Pedig ő is csinos és jóval fiatalabb nála!

Továbbá, az új nő szintén nagyszájú és nem olyan kis félénk, mint a többi három volt. Úgy látszik, az ilyen nehéz természetű nőkkel csak a szintén keménykötésű tudnak bánni!

2021. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!