Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kellene csinálni? (romák)

Mit kellene csinálni? (romák)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Mivel pénzt kell gyűjtenem, ezért halasztottam a tanulmányaimat, és legalább a következő tanévig dolgozni szeretnék. Találtam egy munkát, szállással.


Na most... Konkrétan egy roma családdal rakott egy lakásba a munkáltató. Konkrétan 5 romával lakok együtt... Terjednek róluk pletykák, mit csináltak. Bár velem alapvetően rendesek, de azért nem bízok bennük.


Jelenleg nem tudok elmenni innen, mert ami volt pénzem, azt feléltem szinte. Viszont kiszámoltam, hogy ha a hónap közepéig maradok, akkor kb. 100 000 Ft-ot összerakok.


Ti mit tennétek a helyemben, ha megvan a 100 000 Ft, akkor elmennétek, vagy megpróbálnátok kijönni velük, és gyűjtenétek még? Elég jó itt az órabér.


Egyébként a környék is borzasztó.


2021. szept. 4. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én roma vagyok de utálok másik romákkal dolgozni, és egyáltalán nem lehet bennük megbízni (a magyarokba sem) de inkább velük vagyok.


Főleg amikor elkezdenek cigányul kainkulni, az a halálom, mindig cigit kérnék, kaját kérnék...


Szerintem keress másik melót. 28f

2021. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1


Ezek állítólag eredeti romák, beszélik a cigány nyelvet is.

2021. szept. 4. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!