Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a magyarok folyton sírnak...

Ha a magyarok folyton sírnak hogy a romák több gyereket vállalnak akkor ők miért nem csinálnak gyereket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 17:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert normális körülmények között akarjuk felnevelni őket, és ahhoz kur.va keveset keresünk, hogy sok gyerekünk legyen. A romáknak mindegy hova jön a gyerek, a segílyke meg jól jön.
2010. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első "hozzászólóhoz", csak kiegészíteném annyival, hogy a magyaroknak dolgozni kell, és szinte képtelenség 5-6 gyereket bölcsibe, oviba, suliba vinni, mert akkor az életben nem érnénk be a melóhelyre. Azonkívül meg kell oldani, ha a gyerek beteg, szülői értekezlet van, anyák napja van, ha allergiás, lúdtalpas, szemüveges, fogszabályzó kell. Na ezt szorozd meg ha nem egy gyereked van. Szted melyik munkaadó tűri el, hogy ennyit elmászkálj? És nekem nem mindegy, hogy a gyerekemet elveszi-e a gyámhatóság, mert nincs mit enni adnom neki. A cigányokat ez nem különösebben érdekli. Ha elviszik a gyerekeit, csinál helyette másik 6-ot.
2010. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Mert nekünk kifejezetten hátrányos gyereket vállalni. A gyerek vállalása a szegénység vállalását is jelenti.

A kisgyerekes anyák hátrányos megkülönböztetésnek vannak kitéve, nem találnak munkát, a család fenntartásához pedig nem elég egy kereső.

Megoldás lehetne talán a poligámia.

2010. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
mert a magyarok a gyereket nevelni akarják normális családban, taníttatni, ruházni, nevelni...egy cigány gyereket kb úgy tartanak otthon, mint egy kutyát...néha kap enni, az meg h mibe jár, hova és meddig, nem érdekel senkit...
2010. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam hogy jönnek a kifogások.


Miért nem ismeritek be hogy kellemesebb az élet 1-2 gyerekkel mint 3-4-gyel.

A szomszédom cigány és 5 gyereke van és egyik se koszos büdös.


Én nem vagyok cigány és nekem és 4 gyerekem van igaz mi az elit gazdagokhoz tartozunk az én bruttom 120 a feleségemé meg 90.


Igaz nincs kocsink 1 tv-nk van és az is rossz van viszont egy olcsó számítógépünk és egy társasjátékunk. Ja és nem az a célunk hogy minden héten fodrász buli kaja szesz mint a mai fiataloknak.


2 gyereket mindenki tudna vállalni. ma egy nőre 1,3 jut.

2010. máj. 16. 19:01
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező akkora marhaságokat írsz, hogy az ,már égbekiáltó. És mindehhez van több milliós tartozásod is? Mert azt már nem hiszem. Viszont a legtöbb embernek van. Egyébként pedig semmi közöd hozzá, hogy ki miért nem vállal 4-5 gyereket. Majd én eldöntöm, hogy mennyit bírok, elvégre nekem kell felnevelnem, nem az államnak, vagy a hozzád hasonlóknak.
2010. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként miből gondolod, hogy kifogást kell keresnie bárkinek arra, hogy miért vállal csak egy gyereket? És, ha megszűnik a munkahelyed, akkor meg mész sírni ide-oda, hogy 4 gyereked van.
2010. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem kell senkinek de akkor ne sírjatok hogy a cigányok többen lesznek.

Azért nincs tartozásom mert nincs szükségem negyedmilliós színes tv-re mint ahogy szerencsétlen minimálbéres ezért veszi fel.

Nézd meg a deviza hiteleseket is amikor jó volt a forint akkor nem rinyáltak most rinyálnak hogy jaj kockáztattunk és nem jött be.


A ft-osokat meg mindenki leszerja.

Ha elvesztem a munkám akkor sírni fogok??

Nem ugyanis van cnc és autószerelői végzetséggem és ha idehaza anem is külföldön biztost állást kapok de nem szünik meg a munkahelyem.

Tudod olyan szakmám van ami hiányszakma engem örömmel várnak nyugaton de új-zélendon is.

2010. máj. 16. 20:08
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekelnének a cigányok, ha nem belőlünk élnének. Azt meg, hogy Te hogy tudsz boldogulni, ha elveszíted a munkádat, ne vedd 100%-ra. Azért ahhoz is milliók kellenek ám, hogy valaki maszek autószerelő legyen. Vagy van műhelyed is szerszámokkal? És nekem itt van az összes rokonom, ismerősöm, nem akarok Új-Zélandra menni. Egyébként meg, ha minden magyar kimenne külföldre, mint ahogy Te gondolod, akkor meg megint tök mindegy, hogy mennyi gyereked van, hiszen előbb-utóbb nem fognak magyarnak számítani, legfeljebb magyar származásúnak. Vagy a családot itthagynád? A többmilliós hitelnél pedig sejtheted, hogy nem Tv hitelre, hanem lakás hitelre gondoltam.
2010. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ha valaki azért vállal gyereket, hogy többen legyünk, mint a cigányok, az már régen rossz.


Kedves kérdező, neked meg akkora egód van, hogy azt már két galaxis közé kell képzelni. És emellett még hülyén is okoskodsz, szóval a legrosszabb párosítás. Nagyon szépen végiggondoltad a dolgot. Az egész csak ott hibázik, hogy előtte elfelejtetted beszedni a gyógyszeredet.


Magyar ember KÉTSZER IS meggondolja, hogy mikor, és hány gyereket vállaljon. Az nem lehet szempont, hogy a cigányoknak menyi van. Ez nem verseny. Ha te annak tekinted, akkor te is hasonlítasz a cigányoknak: azok se látják a számok mögött a gyereket. Egy igazi felnőtt (és itt nem arra gondolok, kedves kérdező, hogy elmúlt 18 éves) gondol arra is, hogy milyen körülmények közt él, mennyi a fizetése, a párja akar-e ennyi gyereket, mi lesz, ha elveszíti a munkáját, mi lesz, ha az egyik súlyos beteg lesz és költséges kezelésre szorul, mi lesz, ha... stb. Csak a hülye nem látja, mennyire problémás már két gyerek is Magyarországon (te itt élsz egyáltalán???), hát még 5-6... Ésszel kell ezt csinálni, tudod? Jó, elhiszem, hogy elkapott a lendület, ls 'tegyük gyorsan jobbá a világot', de ez nem így működik. Hallgass szépen az előzőekre, ők írták jól, neked nincs igazad. Ha annyira fejlesztgetni akarsz, építs egy virtuális falut. Annyi ilyen játék van már, mint a fene. Ott te határozhatod meg, hogy hányan lakjanak és hol. Ott megmondhatod az embereknek, hogy hány gyereket szüljenek, a való életben már bizonyos fokú érettség kell hozzá. Addig is, amíg felnősz, foglald el magad valamivel, és könyörgöm, hogy a gondolataidat ne oszd meg másokkal. Hidd el, ebben senki nem fog veled egyetérteni. Menj el inkább sétálni, gombászni az erdőbe, olvasgasd a helyesírás szabályait stb.

2010. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!