Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Napról napra szebb vagy"?Ez...

"Napról napra szebb vagy"?Ez flörtölős bók vagy csak szimpla baráti dicséret?Egy idősebb nő mondta egy fiatalabbnak. Bókolnak így barátok?Ilyet csak pasitól hallottam, aki olyan nőnek mondta, aki bejött neki.

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 17:35
A kérdező szavazást indított:
barátok közötti bók
flört (tisztában vagyok vele, hogy két nő között hangzott el)
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Ebben mi a flört?

Mondjuk engem leleszbiztek már, mert megdicsértem évfolyamtársam külsejét, mindketten nők vagyunk. Azaz ő leszbizett le, és ez rám ragadt, fantasztikus érzés volt, főleg őgy, hogy hetero kapcsolatban voltam-vagyok. Komolyan, felnőtt emberek nem tudnak kezelni egy sima bókot, nem, de az normális, ha valakinek emiatt megnehezítik az életét.

2021. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

17:58

Sokan biszexek ám, akkor is, ha heteró kapcsolatban vannak.De ebbe most ne menjünk bele.Ilyet csak olyannak mondanék, aki ÚGY bejön, barátot másképp dicsérek, de OK.

2021. szept. 4. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Hetero nők is mondanak ilyet pedig, főleg fiatalabbnak. Nem mindenki keseredik meg, és lesz irigy idősebb korára, attól még nem lesz leszbikus.
2021. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

19:10

Elég régimódi lehetsz, ha neked csak a heteroszexualitás és a leszbikusság létezik egy nő esetében. :D

2021. szept. 5. 07:00
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen a kontextustol fugg. En egy kedveskedest latok benne, valaki latvanyosan osszeszedte magat, es biztatja.
2021. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen klisés kedves duma. Nagyon jellemző az idős/hízelgős emberkékre.

Én nem látnék bele leszbikus hajlamot, míg nem kíséri karsimi/puszi vagy egyéb ilyesmi dolog.

2021. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#3-assal értek egyet.

Én "idősebb" (42), heteroszexuális nő vagyok, s rendszeresen szoktam dícsérni (nem BÓK) a körülöttem lévőket. Megmondom, ha szép a sminkje vagy a haja. Mikor mit, de SOHA nem hazudok. Csak akkor mondom, ha úgy is gondolom.

S hogy miért? Mert jól esik az embereknek (nekem is), ha mások figyelmesek, kedvesek. "Cserébe" ezt kapom én is, meg ölelést és szeretetet.

Nem vagyok féltékeny senkire, sem külsőre, sem az életkorára. Egyszerűen jobban érzem így magam.


Nem

2021. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

11:31

Igen, más egy dicséret meg egy ilyen bók, hogy "napról napra szebb vagy".Nem igaz, hogy nem érzed át Te sem, amire gondolok. :)

2021. szept. 7. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem érzem, én kérek elnézést😂

Én ebben nem látok semmi különöset.


Lehet, h te szeretnéd, ha ez a nő "úgy" közeledne feléd...?🤔🤔😉

2021. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!