Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit bántál meg legjobban...

Mit bántál meg legjobban eddigi életed során?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 04:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%

Hogy nem tanultam meg a fazekasságot, a kerámia készítést, félbehagytam.

A néptáncot is félbehagytam. Azt, hogy nem vettem meg a tanyát, amit jó áron felkínáltak. Most békében, értelmesen élhetnénk, ott neveltem volna fel a gyerekeimet is.

2021. szept. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ohh sajnálom, pedig ezek szép foglalkozások, és egy nyugalmas élet kulcsa is lehetett volna. :(
2021. szept. 6. 04:47
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem tanultam tovább. Nem hívtam el randizni azt a lányt. Az első cigit, amit elszívtam. Hogy elkezdtem inni. Na jó, azt nem :-)
2021. szept. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Elfogadhatatlanul - bár nem szándékosan - viselkedtem egy számomra nagyon fontos személlyel.
2021. szept. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
87%
Az első párkapcsolatomat.
2021. szept. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
70%

Én az első egyetemi felvételimet.


2 szak közt dilemmáztam egy éven át...

Döntöttem, majd a döntésem olyan jó volt, hogy egy év után átjelentkeztem a másikra.


Igaz csúsztam egy évet, de a másik szakon azt tanultam máry amit igazán akartam, azonban azt az egy év csúszást nem biztos, hkgy valaha meg tudom majd magamnak bocsátani.

2021. szept. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
85%

Azt hogy elkezdtem drogozni, és nem tanultam a gimibe, ezért csak egy szakmám lett...


De ezek olyan dolgok amiken lehet azért változtatni, de jól elkurtam.

2021. szept. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
74%
Mindig van újabbnál újabb dolog.
2021. szept. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
88%
Hogy nem tanultam tovább.
2021. szept. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%

Hogy gyerekkoromban nem voltam közösségibb, hogy tinikoromban nem voltam csajosabb, nem öltöztem nőiesebben.

Hogy mikor először elkezdtem a betegségemmel orvosokhoz járni, nem voltam határozottabb.

2021. szept. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!