Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régen jobb volt ez az oldal?

Régen jobb volt ez az oldal?

Figyelt kérdés

Leginkább a kezdetekre gondolok vagy esetleg még az utána következő évekre.

Sokan mondták nekem, hogy átláthatóbb volt nem így nézett ki normálisabb volt a társaság stb.

Hogy vélekedtek erről? Van benne igazság?


2021. szept. 6. 17:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

16:19 Minden változik...(sajnos)


Pl: régen a diákok is tisztelték a tanárokat és tanárok is hivatástudattal tanítottak.

Nem volt ennyi válás.

A nőkről többnyire tisztelettel beszéltek. ..és most azt kell mondjam, hogy sok nő meg sem érdemli ezt.

Szinte minden területen ez tapasztalható.

Mi pedig kénytelenek vagyunk vagy elfogadni, vagy megpróbálni tenni ellene, ha tudunk.

2021. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Mintha örömüket lelnék abban, hogy a másikba beleköthetnek.
2021. szept. 12. 08:15
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen valóban egyszerűbb kinézete volt, de akkor is csak azért jártam fel, hogy nevessek a buta kerdeseken/valaszokon. Persze lehetett emellett értelmes, hasznos dolgokat is találni.
2021. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz hogy minden változik Abban is igazad van hogy a tanárokat tisztelnünk kellet De a tanáraink egyáltalán nem tisztelték a gyereket Nem pedagógiai oktatás gyereket verni Emlékszem volt egy rajztanárom akkora bunkó volt.Szerette az embert az egész osztály elött lejáratni.Engem annyira utált hogy azt mondta apámnak fel kel kötnie a gatyát hogy férjhez tudjon adni annyíra ronda vagyok hogy előteremtése a kellő hozományt.Késöbb kiderült még pedagógus sem volt csak egy kirakat rendező.Kiállhatatlan nő akit a férje elhagyott.

A másik osztálytársamnak pofonok hadával tanították a szorzó táblát a matek tanár.Ha bővebben megfogalmaznád miért nem érdemel sok nő tiszteletet?

Szerintem minden nézőpont kérdése.Tény nagyon sok önelégült magától tellyesen hasra esett ember van.Főként a fiatalabb generációk van. El van szállva a szülei pénzéről.:Pl.

2021. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

sokkal jobb volt régen.


gőzöm sincs, mikor indult az oldal, de 2010-ben jöttem fel ide először. akkor még sokkal több kérdés és válasz volt, illetve több felhasználó írta ki a kérdéseket.


elvétve ma is kapok hasznos választ, de felhasználók többsége csak egy beképzelt kötekedőművész, aki nem is ért az adott témához.

a többség érzelemből vitázik, vagy válaszol, de sokszor értelmezni nem tudják a kommenteket, vagy képtelen anélkül válaszolni, h ellentmondanának maguknak.

külföldi oldalak (Quora, Reddit) sokkal jobbak. A dizájnváltások meg orbitális mellényúlások voltak. egyértelműen lejtmenetben van az oldal régóta.

2021. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!