Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnál-e magadnak megoldást...

Tudnál-e magadnak megoldást találni, ha ilyesmi problémád lenne?

Figyelt kérdés

Ha az uralmába kerítene egy érzelmed (pl.: harag, szorongás, reménytelen szerelem, szeretet vágy, csalódottság, hatalomvágy stb.), ami annyira eluralkodna rajtad, hogy szenvednél tőle, és a figyelemelterelés csak pillanatnyi megoldás lenne, és nem kérhetnél mástól tanácsot, akkor le tudnád győzni magadban? Ha igen, akkor hogyan?


Ui.: A kérdés csak elméleti, nem burkolt tancsákérés.



2021. szept. 6. 23:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, meg tudnám oldani
Nem tudnék ezzel egyedül boldogulni
29 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Erre így elméletben nem lehet választ adni szerintem. Mert valószínűleg akik most belevannak ragadva valami ők is gondolhatták azt, hogy majd legyőznék. De benne lenni egészen más. Nem kilátni belőle egészen más.
2021. szept. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg élem át, nem bírom, pedig belekezdtem új hobbiba is, de ha nem csinálom akkor egyszerűen ugyanúgy magával rántanak az érzelmeim. Nincs egy szabad tiszta gondolatom sem, annyira befolyásol a mostani állapotom. Próbálom megoldani, remélem a héten már összejön, ha nem, én végeztem az élettel.
2021. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 ebben egyet értek, szerintem szavazzon mindenki az alapján, hogy most hogy érzi. Szerintem is kevesen tudnánk tényleg jól boldogulni, már csak abból is kiindulva, hogy egymásnak se tudunk sokan tényleg hasznos tanácsot adni ilyen problémákban.

#2 kívánom, hogy meg tudd oldani, vagy ha tudsz, kérj segítséget.

2021. szept. 6. 23:43
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy észrevettem én nem tudok rá megoldást. Ideig óráig bele lehet merülni pótcselekvésekbe, mint az edzés, a munka, csajozás, pénzköltés, piázás.

De eltelik így 2-3 hónap és azt hiszem végre sínen vagyok, de ugyanúgy teljes erővel fog visszatérni hirtelen a semmiből az alapprobléma realitása.

2021. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Már volt is ilyen, megoldás neve: CSOKI <3
2021. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az ilyen helyzetekben kell magunkkal szemben megértést és türelmet alkalmazni. Ez a legjobb út az önismerethez.
2021. szept. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudok, évek óta ez van.
2021. szept. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elméleti válasz nincsen. Vannak esetek, amit meg tudok oldani. Néha csoki/süti segítségével, azonban pár éve volt egy csúnya összeomlásom. Ahhoz szakember kellett. A magyar viszonyokra jellemző, hogy évekig tartott, míg elfogadhatóan működő agyturkászt találtam. (Igaz reál végzettsége is van)
2021. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld.
2021. szept. 7. 09:56
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szenvednék, akkor keresnék pszichológust. De nálam a saját magam általi megoldás is egyfajta házi terápia, nem figyelemelterelés. Illetve azt se tudom elképzelni, hogy ne tudnék valakivel beszélni róla.
2021. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!