Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért csinálják emberek?

Ezt miért csinálják emberek?

Figyelt kérdés

Ez egy jelenség amit mindannyian átélünk, de pszichológiailag nem találtam rá kifejezést a szaknyelvben.

Tehát azt miért teszik emberek, hogy eljátszák, hogy kedvelnek, miközben ezt arra használják fel a hátad mögött, hogy kifugurázzanak és naív embernek állítsanak be? Miért teszik ezt emberek? És mi ennek a pszichológiai megnevezése?


2021. szept. 8. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordított pszichológia talán. Én is ezt tapasztalom a környezetemben, talán így igyekeznek túlélni a másikkal való együttlétet?
2021. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát de akkor már az lenne a logikus, hogy konfrontálnak a feléd érzett negatív érzelmeikkel, ahelyett, hogy ilyen gyerekes módon viselkednek
2021. szept. 8. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de nem mernek, és szerintem sok esetben másnál sem mernek.
2021. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordított pszicholológia, de ravaszság, köcsögség, stb... De ezek csak talán.
2021. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Így is úgy is szar, hát akkor nem mindegy hogyan szar? Akkor inkább felvállalom és konfrontálódok, tehát ha rajtam múlik, tudni fogják az érintett személyek, hogy mit gondolok és mit érzek.
2021. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!