Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha az emberek...

Mit csináljak, ha az emberek 90%-a nem szimpatikus nekem?

Figyelt kérdés
Például a kollégáim sem igazán, vagy megyek bevásárolni, és akkor az emberek többsége nem vált ki szimpátiát belőlem, inkább félelmet és nagyon furcsának találok sok embert, abszolút semmi szimpátiát nem váltanak ki belőlem, csak a maradék 10%.
2021. jan. 1. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nézzél magadba és próbálj változtatni!
2021. jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem én vagyok a hibás egyszerűen nagyon gáz emberek vannak
2021. jan. 1. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ez van,ha esetleg megismered a számodra nem szimpatikus embert akkor utána lehet hogy már szimpatikusabb lesz,legalább is én többször tapasztaltam ilyet.

Pl

Volt egy nagy darab kigyúrt állat, mindenki félt tőle,megismertem és annyira kedves érzelmes hogy ki sem nézi belőle az ember.

Volt olyan is aki egyáltalán nem tetszett,majd megimsretem és megszerettem kívülről, pedig nem hittem volna,lehet hogy csak rózsaszín köd volt.

2021. jan. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

De, te vagy a hibás.

Az átlag emberek kapcsolatokat építenek, barátkoznak, összejárnak.

2021. jan. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Nyugi, semmi gond. Az emberek alapvetően nem jó fejek.


Azokkal foglalkozz akik neked szimpatikusak. A többit ignorald!


Nem kell barátkozni mindenkivel. Nincs ilyen szabály. 😁

2021. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem örülj neki! Nekem a 99%-uk ellenszenves!
2021. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nehezen barátkozom,mert nekem is kevés ember szimpatikus.Ez gyerekkorom óta így van.Na és?Ez nem annyira nagy tragédia szerintem,mert emberek vagyunk és nem vagyunk egyformák.Inkább válogassa meg az ember hogy kivel áll szóba.Az sem jobb ha mindenkivel "bratyizik"valaki össze vissza ész nélkül.
2021. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Én azt vallom hogy inkább legyek egyedül,mint hamis barátokkal körbe véve éljek.Mitől jobb az?Ha bajban vagy nem segítenek,mert csak akkor vagy jó,ha minden rendben van és nem kell segítsenek.Ez a szomorú valóság.
2021. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!