Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik országban élnél legszív...

Melyik országban élnél legszívesebben, ha mindenképp biztosítva lenne az az életszínvonal, amit szeretnél?

Figyelt kérdés
Mégha szegény ország is lenne, akkor is.

2021. szept. 11. 14:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
51%
Vietnám, vagy Magyarország, de inkább Vietnám, mert én nem_szeretem a téli hideget itt Mo-n. Szal az éghajlat miatt, pár éve néztem, ez évekkel ezelőtti adat, hogy egész évben 26-28 fok van, az tökéletes, szép hely szintén,meg még van kellő csapadék, és kellő napsütés is. De mondjuk hogyha olyan bonyolult lenne nekem az írás, akkor mégiscsak inkább Magyarország. Vagy még nemtom, hol ilyesmi, mert én imádom a nyarat, de kellő csapadék is kell, ez a hőfok is pont tökjó. De pl nekem legjobb lenne, hogy egész évben ennyi fok van, de a magyaros betűket használva. :)
2021. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
*meg még ott szépek az emberek szintén pontúgy, mint Mo-n, és még tetszenek a széles utcáik. :) nézegettem tehát még akkor pár éve róla képeket. :) Tehát nem most. :) de szal sztem jó hely lehet szintén, mint Mo. :) :) :) :)
2021. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!