Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt mondják fogadd el a...

Azt mondják fogadd el a párodat olyannak, amilyen és ne próbáld megváltoztatni. De minden esetben?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy szörnyű ember. A lakása egy abszolút káosz - ruhadombok a földön, mosogató tele koszos edényekkel, konyhai eszközökkel, a hűtő, a szőnyeg minden csupa okádék. A ruháit egyszerűen ledobja a földre ahelyett, hogy elpakolná vagy szennyesbe rakná. Nem foglalkozik a hulladékkal - ha én nem lököm el az asztalon lévő üres kólásdobozt, gyorskaja dobozokat stb., akkor senki.

Az én pénzemen él, mert a sajátját elpazarolja, és utána ugye az enyém jön.

24 éves, de már 5 gyereket szült (mindnek más az apja) és mindegyiket elvették tőle érthető okok miatt. El sem tudom képzelni hogy bánt velük.

Nem vasal, ritkán mos, nap mint nap nem csinál semmit! Csak döglik az ágyban vagy a kanapén a tv előtt.

Egy ilyen embert meg lehetséges változtatni? Vagy csak tönkre vágom vele az életem?



2021. szept. 6. 18:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak azon lehet segíteni aki maga is akar változni. Nem érdemes vele maradnod. Én azt se értem, hogy egyáltalán hogy jöhettél össze egy ilyen igénytelen nővel?
2021. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem lehet valtoztatni, ez belso igeny, h ne eljunk mar egy szemetdombon...

Csatlakozom az elsohoz, hogyan tudtal vele osszejonni? Szeretnel a 6. apja lenni?🤔

2021. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Undorító igénytelen. Nem is fog változni. Vagy belülsz te is a szemétdomb tetejére vagy lelépsz.
2021. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Oke, ez mentalis problema, nem igenytelenseg, de kokemeny elviselni. Ha gond, add fel, menj tovabb.
2021. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
4-es vagyok, anyam ilyen. Pontosan tudom, en jartam terapiara, nem o. Tragedia, es frankon nem tehet rola.
2021. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a gáz, aki ehhez asszisztál. Kb undorodsz tőle, de eltartod, kapcsolatban vagy vele.

Te nem fogod megváltoztatni, kevés vagy ehhez. 5gyereket eldobott, kb egy taknyos zsepi szintjén van a nő.


Téged minősít hogy vele egy kategóriába sorolod magad.

2021. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Az én barátnőm az anyját hibáztatja, mert ő is ilyen igénytelen volt. De ezt mindenki beláthatja, hogy ez nem helyes. Akkor miért nem változott meg magától lassan 25 éves korára? Azt sem látom rajta, hogy változni akar. Mintha neki ez így jó lenne...
2021. szept. 6. 19:29
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó is. Persze, hibáztatni könnyebb. De ha őt zavarná a mocsok meg a szag, (mert gondolom az is van), akkor változtatna, anélkül, h bárki tanította volna rá.
2021. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Itt az a gáz, aki ehhez asszisztál.

Itt az a gáz, aki ehhez asszisztál.

Itt az a gáz, aki ehhez asszisztál.

Itt az a gáz, aki ehhez asszisztál.

Itt az a gáz, aki ehhez asszisztál.

Itt az a gáz, aki ehhez asszisztál.

Itt az a gáz, aki ehhez asszisztál.

2021. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Úgy jöttem össze vele, hogy reménytelennek láttam az esélyét, hogy valaha is lesz kapcsolatom. Nem is tetszett a lány, de ő kezdett ki velem és annyira boldog voltam, hogy van aki szeret engem és vonzódik hozzám, hogy sodródtam az árral. Habár sokat javult az önértékelésem, ha szakítok vele akkor sem hiszem, hogy lenne újra valaha barátnőm. Max egy másik ilyen igénytelen nőszemély.
2021. szept. 6. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!