Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fontos része a...

Mennyire fontos része a nevetés az életednek?

Figyelt kérdés
Van sok ismerősöm, akik nem túl vidám,nevetős emberek, de teljesen jól érzik magukat így is. Nekem viszont, ha napokig nem nevetek egy jóízűt már rossz kedvem van és hiányzik az érzés. Sok szarság történt velem és sokszor csak a humoromra számíthatok, valahogy könnyebben elviselem vele a dolgokat. Más is van így ezzel?
2021. szept. 12. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

fontos

Bár suliban nem nevetek sokat

Otthon, nyáron igen:D Magam is elszórakoztatom ha kell.

2021. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én is így vagyok.

Nekem furák az olyan emberek,akik nem szeretnek nevetni.

Persze nem mindenhol , minden körülmények között.

De lelkileg is megterhel,ha egy savanyúcukorral vagyok összezárva.

2021. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon kevés alkalommal nevetek vagy mosolygok. Régebben egy életvidám srác voltam ma már inkább egy szomorkás, búbánatos meg rosszkedvű fiú vagyok. Szóval a kérdésre válaszolva kb. semennyire.
2021. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek nevetni, viccelni, imádom a humort. Nemrég jöttem rá, hogy a férjem mennyire az ellentétem ebben, és mennyire atformalt ebben... Akaratlanul. Ő mindig túl komoly, sose viccel, nagyon ritkán ugrat pld. Ebből a szempontból nem vagyunk jó páros, mert nem én húztam fel őt, hanem ő engem le.


Tehát igenis, nevetni jó és nagyon fontos!

2021. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk is az van mint a #4-nél.

Nekem nagyon fontos a vidámság, nagyon szeretek nevetni. De férjem valahogy megsavanyodott. Van is ebből rengeteg problémánk.

2021. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit.
2021. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
4-es válaszát magam is írhattam volna, azzal a különbséggel, hogy én vagyok a pasi. Amúgy imádok nevetni, és örök bánatom marad, hogy egy barátomtól, akivel éjszakákat nevettünk át messze sodort az élet.
2021. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Ilyen barátom nekem is van, nem is egy...azt hiszem ezek az igazi veszteségek az életben.
2021. szept. 12. 18:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Én furanak tartom magam ebből a szempontból. Jokedelyu, vidám ,optimista embernek tartom magam. Semmiképp se besavanyodottnak. Sokat mosolygok. Nevetni nem tudok mindenen. Pl. A férjem sokkal több mindent talál viccesnek a tv- ben mint én.
2021. szept. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!