Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertél híres embert gyerekko...

Ismertél híres embert gyerekkorában fiatalkorában, amikor még nem volt híres. Már akkor is látszott hogy híres lesz vagy nem voltak előjelei akkor?

Figyelt kérdés
Milyen területen lett híres? Ki a híres ember?

2021. szept. 13. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem, középiskolában együtt voltam vele egy irodalmi országos versenyen. Úgy értem, együtt utaztunk a verseny helyszínére a vonaton, a 3 órás úton sokat beszélgettünk.

Már akkor éreztem, hogy nem átlagos, van benne valami plusz, és lesz belőle valaki. Mondta, hogy színművészetire készül (de akkor 15 évesek voltunk).

Ma már ismert, elismert színésznő.

2021. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen nevezném híresnek, inkább celeb. Abszolút sejthető volt, hogy előbb-útóbb így vagy úgy ismert lesz. Egy művészeti gimibe jártunk, egy ilyen suliban egynéhány emberkénél azért benne van a pakliban amúgy is, de nála valahogy nem volt kérdés.

Passzolom a területet, Cinthya Dictator az.

2021. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire számít annak, de volt egy csaj gimiben, tipikus szőke bombázó.

Gondoltam hogy nem gyárban fog kikötni.


A Forma 1 nép a Mercedes standján ilyen nem is tudom mi, italt hord a versenyzőknek, stb ilyen mindenes kisasszony. Nem tudom mi ennek a neve :d

2021. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Én Rita Faltoyano-val jártam egy osztályba. Mellben már akkor is látszott a tehetsége. Viszont még szende lánynak tűnt akkor. Bár lehet csak mert én is szende fiú voltam akkor.
2021. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Még nem, de csak 22 vagyok szóval ki tudja mit hoz a jövő..
2021. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Képzőművész, azokban a berkekben ismert, elismert, nagyon népszerű.

Igen, látszódott. Minden tantárgyból szinte borzalmas volt, kivéve azt a párat. Azokból zsigerileg tehetséges volt, elképesztően. Emberileg viszont nulla volt. Őszinte leszek fogalmam sincsen, hogy kedvelhetik ennyien, bár valószínű tudja kiket nem szabad bántani. Egy igazi bully volt, nem tudom hirtelen mi erre a magyar megfelelő. Mások (gyengébbek) bántása is zsigerből jött neki.

Ammi külön vicces, hogy olvastam egy rövid interjút vele és ott pont arról papolt mennyire kell figyelni egymásra, törődni a másik emberrel. Rendesen hányingerem lett.

2021. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon jók a válaszok!

6-os meg külön tanulságos. Pont olyant írtál hozzá ami külön érdekel.

Mit mutatsz kifelé és milyen vagy belsőleg. Erre pont jó az hogy ismerted híres időszaka előtt, hogy tudd.

2021. szept. 13. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy zenekar gitárosával egy suliba jártunk, meg szomszédok voltunk.
2021. szept. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem voltam vele beszélő viszonyban, de 2-vel alattam járt suliban egy lány, akiből híresség lett... nem tartottam vmi nagy számnak / karizmatikusnak, de az apja híres volt, ezért nem csodálkozom, hogy benyomták ide-oda :D.


Rajta kívül olyanokat ismertem, akikre nem mondanám azt, hogy hú, de ismertek országosan, de bizonyos körökön belül igen, vagy egy ideig viszonylag híresek voltak, aztán az ismertség kialudt - utóbbi eset pl. az volt, amikor egy volt osztálytársam egy tehetségkutatón viszonylag sokáig eljutott. Már korábban kiderült, hogy baromi tehetséges abban, amit csinál - még a szakmában dolgozik egyébként, de már inkább tanítja, mint űzi, és szakmai berkekben azért még név. Meg ismertem pl. szinkronszínészt, volt évfolyamtárs - már az általános 1. osztályt úgy kezdtem, hogy ment a suskus, hogy jaj, az XY milyen filmben szinkronizált meg akkor épp ment vmi reklám a tévében, amiben szerepelt, az akkor nagy szó volt :D. Aki amúgy követi a szinkronhangokat meg odafigyelt a felolvasott magyar hangokra, amikor még felolvasták őket a film elején, be tudja névről azoosítani, de nem lett más téren elismert színész. Meg volt egy tesója is, aki szintén hasonló eset. Nyilván már akkor is lehetett látni, hogy ehez van tehetségük valószínűleg.


Ja meg két osztálytársam a buliszcénában egy ideig ismertebb, de azért nem olyan nagyon sztár DJ volt... lehet, hogy még űzik, de engem sosem érdekel a partiélet, ezért nem követem őket, hogy játszanak-e még.


És amúgy fordítva, olyan ismerősöm is volt, akiről azt hittük, hogy majd lesz belőle valaki, ismert színész, mert volt hozzá tehetsége, de amikor kikerült a "való életbe" a suliból, akkor mindig akadtak olyanok a korosztályában, akiket jobban akartak pl. a Színműre felvenni... tehát megtapasztalta azt, hogy amit a mi berkeinkben tudott nyújtani, az nem feltétlen elég azok között, akik hasonlók, mint ő.

2023. jan. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!