Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25-30 évesek nem hiányzik az...

25-30 évesek nem hiányzik az életetekből a pezsgés? Kapuzárási pánikom van?

Figyelt kérdés

Nekem egy nagyon jó fiatal korom volt.


Imádtam iskolába járni is,tele voltam barátokkal,bulik,csajok minden téren egy ideig jól ment a szekér a legjobb időszakom ilyen 19-22 évesen volt.

Csak egy kicsit elcsesztem a dolgokat,mert el is kezdtem drogozni,de soha nem voltam magamnak való csak aludni jártam haza de tényleg.



A lényeg annyi hogy néha eszembe jutnak az élményeim amiket megéltem,és teljesen elszomorodok azon hogy most semmi nincs benne ami régen volt a drogok is hiányoznak (de semmiképpen nem akarom újra kezdeni) 5 év volt mire letudtam tenni. Hiányoznak a csajozások,bandázások,szóval MINDEN

De legbelül tudom hogy már nem tennének boldoggá,mert közben teljesen megváltoztam


És azt érzem hogy teljesen kicsúszott a talaj,tehát itt vagyok 28 éves,de sem a régi dolgok nem lennék már jók sem az új nem tetszik,ilyenkor mivan?


Kapuzárási és nyitási pánik ez? Hogyan lehet ezen túl lépni?


2021. szept. 13. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Sereg. Afganisztán gyönyörű ebben az évszakban, és garantáltan felforralja a véred.
2021. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Lol, egy éve kezdtem egy újabb alapszakot estin, annyi a pörgés, hogy örülök ha van lyuk a seggemen munka meg oktatás után. De egyébként sportolok, eljárok szórakozni, hallani sem akarok a gyerekvállalásról, viszont már van pénzem. Úgyhogy szerintem a legjobb korom élem 25 évesen. Párom 30 lesz, ő is hasonlóan gondolkodik. Mi nagyon sokat nélkülöztünk fiatalabban, nem volt semmiféle pezsgés egyikünk életében sem, csak szívás. Most viszont megtaláltuk a megfelelő baráti kört, akikkel minden héten együtt szórakozunk valamelyikünknél és azokat a dolgokat, amikkel szívesen foglalkozunk, mert feltöltenek. Meg egymást is. Nekünk be kellett, hogy érjen ez a dolog.



Ne aggódj, nem mindenkinek alakul ugyanolyan ütemben az élete. A kor sok szempontból számít, de ha élni akarsz, akkor még én is azt mondom rá, hogy csak egy szám. Nem mellesleg, nekem mindenki azt mondogatja, hogy ne merjek jönni a kapuzárással, mert szemtelenül fiatal vagyok. :)

2021. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2 hát igen meg is érdemeltétek akkor ezt az életet azt gondolom.


Viszont velem a barátnőm is szakított :D szóval egyedül vagyok,de értem mire gondolsz köszi a választ!

2021. szept. 13. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem hiányzik
2021. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!