Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan fiatal, aki nem...

Van olyan fiatal, aki nem megy fesztiválozni?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok, mert én nem megyek sehova idén. Nem kerestem eleget ebben az évben, nem tudtam félretenni rá :( Ilyenkor az egész évet kudarcként élem meg (nem kimondottan a fesztivál miatt, lehet még egy horgásztóra sem juok ki). Aki hasonló cipőben jár, milyen programokkal vidítja fel magáT?

2015. jún. 8. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam fesztiválozni és ezért soha nem voltam szomorú.
2015. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De biztos jársz helyette máshova, olyan helyre ami a te stílusod... én szeretek fesztiválozni.
2015. jún. 8. 17:14
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem jártam soha fesztiválokra mégsem érzem rosszul magam miatta :)
2015. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Még csak most kezdődik a nyár, még kereshetsz pénzt.
2015. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 piriiiii ***** válasza:

Én sem igazán szoktam fesztiválozni, bár tuti élvezném (Ozorát pl.).

Helyette kisebb koncertekre megyek, túrázni, házibulikba.

2015. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Júniustól már a télre kell gyűjtenem (fűtés, karácsony, szilveszteri buli...)
2015. jún. 8. 17:29
 7/18 anonim ***** válasza:

Én csúnyán bebuktam, mert annyi pénzt kellett fizetni az egyetemnek a túlfutott kreditjeim miatt, hogy a nyaralásra szánt pénz önmagában nem is fedezte. Pedig olyan szépen elterveztük... és csak magam okolhatom.

Most egyelőre annyi a terv, hogy a családot látogatjuk meg. Emellett kisebb hétvégi kiruccanásokat megpróbálunk összehozni, az nem olyan drága. És hát majd talán jövőre :D

2015. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam még ilyen fesztiválokon, max amire kaptam ingyen jegyet, de az is szelíd volt és 1 estét maradtunk. Nem hiányzik nekem az a sok részeg, dülöngélő, bulizó ember.

Szilveszterre meg minek gyűjteni ? Rendezzen más bulit vagy fogjátok vissza magatokat.


Szórakozni nem csak sok pénzért lehet...

2015. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Kizárt, hogy én fesztiválra menjek. Nem bírnám azt az igénytelen légkört.
2015. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Soha az életben nem voltam fesztiválon, kis sufnikoncerten is talán 3-szor, azok sem tetszettek, mert emberundorom van.


Inkább kirándulok, túrázom a természetben, csak egy jó minőségű, kényelmes bakancs kell hozzá, onnantól meg ingyenes. Jó, oké, meg költeni kell szúnyog- és kullancsriasztóra, na bumm.

2015. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!