Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is inkorrekt vagyok?

Szerintetek is inkorrekt vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy olyan szitu, hogy leszoktam a dohányzásról. kb 1 hónapra nem gyújtottam rá. Párom a mai napig dohányzik. Kicsit zavar, de nem érdekel, hogy dohányzik, egyszerűen megállok. Napi 1,5-1,5 doboz cigit szívtunk el. Ő most is ennyit, én meg 0. Kb két hete azt csinálom, hogy reggel megveszem az 2 energiaitálát, 1 doboz cigijét. Magamnak valami rostost mert reggel megkívánok, és feladok egy tipp-mixet 1500 ft ért. Amikor nyerek és kiváltom akkor beteszem a kocsi "hamutáljába" (kocsiban tilos dohányozni). Asszony azt mondta, hogy inkorrekt vagyok mert dugdosom a pénzt.Ami effektíven nem teljesen igaz, mert tud róla, én se nyúlok hozzá. Nem nyerek nagy pénzeket, kb 1-5000 ft (ha nyerek). Nekem ez olyan kicsit jó, átlagba az egyik mecset megnézem, leköt, elvonja a figyelmemet.... Nem tervezem azt hogy magamra költöm, hagyom hogy összegyűljön aztán meg elválik mire lesz költve. Vélemény?
2021. szept. 14. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Es a nyereményt gyujtogeted vagy pl abból is vásárolsz mondjuk reggelit, amiben benne vannak az ő dolgai? Közös kasszán vagytok egyébként?
2021. szept. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben nem látok semmi inkorrektet.
2021. szept. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Katona Dius ***** válasza:
100%

Miért lennél inkorrekt? Gondolom nem az a pár forinton múlik a megélhetésetek.

Amikor dohányoztál, nem szólt, hogy mire költöd azt a pénzt. Akkor most?

2021. szept. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem féltékeny,h te letetted és ő nem.. hogy szoktál le, amúgy? :) Inkább örüljön neki,h megmarad a pénz és nem szórod el.
2021. szept. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1# Gyűjtöm is meg nem is. Ha valami kell akkor abból vesyem meg. Pl tegnap lemostam a kocsit, (kèzi önkiszolgáló) + porszívózás. nem nagyon veszek belőlle semmit, ha lesz egy nagyobb összeg akkor majd abból lesz. Közös kasszán vagyunk, de mindent èn fizetek.A bankártyája nállam van. Ez nem egy megbeszèlt dolog, ès nem szándèkos. Elmegyünk a boltba, èn fizetek, elfelejtem visszaadni, ő elfelejti visszakèrni, nállam van 3 hètig, majd 3 napra visszakapja aztán megint nállam marad.Mindig van nálla egy 10 es ha baj van akkor legyen nálla.

4# egyszer megkèrdezte hova ment el a pènz 4 nap alatt 30K. Fogtam egy papírt levezettem neki,2000 ft tal nem tudtam elszámolni (kollègám kèrt kölcsön ès nem akartam ezzel traktálni)

2021. szept. 14. 07:34
 6/7 A kérdező kommentje:
4: egyiknaprol a másik napra, de az első 1-2 hèt pokoli volt. sokszor rágyújtottam volna. Sokat melozok (2helyen) főállásban rágó banán, rostosital bevállt másodállásba meg csak rágó. tv, (sportcsatorna) ps4, sok alvás, chips, magvak (ez minimális)
2021. szept. 14. 07:38
 7/7 anonim ***** válasza:
inkabb csak a penzt szorjatok szerintem, de ezt nem mondanam inkoorektnek, tudja hol a penz, ha kell neki kivehetne
2021. szept. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!