Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Téged is zavarna?

Téged is zavarna?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen többször tapasztaltam, hogy a főnököm (tulaj) nem korrekt a vevőkkel, tulajdonképpen a saját extraprofitja érdekében becsapja őket, hazudik nekik. Engem mondjuk aránylag megfizet, de elgondolkodtam rajta, hogy mit várhatok tőle, ha láthatóan így áll másokhoz. Zavar ez a helyzet. Ti mit tennétek a helyemben?

2020. okt. 13. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha vagytok olyan viszonyban akkor megbeszélni, hátha van rá olyan indoka amit te nem látsz.

Ha meg nem olyan akkor lassan keress olyan helyet ahol megbékélve tudsz dolgozni. Sokat jelent

2020. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te voltál már hasonló helyzetben?
2020. okt. 13. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer nagyon régen. Utólag azt mondom hogy hamarabb le kellett volna lépnem. De nem tettem. Nem láttam át a helyzetet akkor amikor benne voltam. Viszont szerencsém volt, mert más dolog miatt, de váltottam. Jobb lett, és örülök hogy már nem ott vagyok. Viszont az a durva, hogy akkor, amikor benne voltam és vége lett a munkának, még rosszul is éreztem magam. Utólag nevetséges, csak ez is hozzátartozik.

Neked annyival jobb hogy amig benne vagy, már igy tudod objektíven tekinteni a dolgot. Egyet tanacsolhatok: ne mérgezd a belsőd ilyen körülményekkel

2020. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan gonosz ember a főnököm, a maga módján ügyes is, csak elég ellentétes nézeteket vall, és sokat szövegel. Fölösleges hülyeségeket és szemtelen dolgokat is. Remélem, le tudok lépni, tartok tőle, olyan könnyen nem találok helyet. Elég gyengék a munkaerőpiaci kondícióim.
2020. okt. 13. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!