Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ügyintézés oltási igazolvánnya...

Ügyintézés oltási igazolvánnyal. Ez eljöhet a többi szolgáltatónál is?

Figyelt kérdés

Felhívtam az egyik céget. Nem is ügyet szerettem volna intézni náluk, csak aláírásra jogosult személytől kellene nekem meghatalmazás más ügyben. Erre mondták, hogy hozzájuk mától csak védettségi igazolvánnyal és maszkban lehet menni.

Eljöhet ez más szolgáltatóknál is?


2021. szept. 14. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen ez lesz a jövő.
2021. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen jogtalan. És aki oltott, de lejárt az a xar??? Különben semmi köze egy cégnek ahhoz, hogy ki oltott és ki nem. Ez nem a jövő, ez jogi viták melegágya. Egyszer valakinél elszakad a cérna.
2021. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyet még nem láttam sehol.
2021. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem telefonon mondták, hogy mától csak így lehet bemenni hozzájuk az irodába.
2021. szept. 14. 12:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Kamu. Ismét egy olyan kérdés, ahol az a cél, hogy az oltottak meg az oltatlanok egymásnak ugorjanak. Tipikus bérkérdés.
2021. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu. Kelet-Magyarországi egyik szolgáltató. Ma beszéltem velük telefonon egy meghatalmazás miatt. Hívd fel őket nyugodtan és ellenőrizd le! Privàtban küldjem a telefonszámot? Csak majd ne kamuzz azzal kapcsolatban, hogy mit mondtak. Ha pedig nem tetszik a kérdés, nem kell megnyitni. Viszlát!
2021. szept. 14. 21:58
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt meg leszrom hogy ki oltott és ki nem, de azt is, hogy kik veszekednek ezen. Viszont emiatt nem tudok bemenni az irodába és nem tudom elvégezni a munkát ami rám van bízva.

Ezért kérdeztem, hogy vajon más ügyintéznés is előfordulhat ez idővel, mert sokat járok ilyen helyekre. Ennyi. Idióta.

2021. szept. 14. 22:04
 8/11 A kérdező kommentje:
*ügyintézésnél
2021. szept. 14. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor be kell perelni a céget csoportosan! (Nem viccelek)
2021. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ez szerintem sem szabályos.
2021. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!