Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek eladok egy...

Ha valakinek eladok egy aktivált sim kártyát 5.500 forintért, akkor 99,9%-a hogy visszaélnek vele?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy van egy sim kártya, már beaktiváltam egy ember nevére neten keresztül (tudta nélkül) a lényeg hogy egy vevő megvette tőlem a kártyát 5.500 forintért. A kérdésem az volna, hogy 99,9-a hogy visszaélnek vele? Milyen visszaélések szoktak lenni, melyek azok a közkedvelt visszaélések egy aktivált kártyán? Pl: prostitució stb? Amit még jó ha tudtok, teljesen anonim maradtam, mert személyesen adtam át neki (kesztyűbe) maszkba, valamit kamera rendszer mentes helyen. Ő is úgyanezt tette, maszk, kivétel a kesztyű. Kifizette, majd odaadtam neki és leléptem. A kritizálásokat tartsátok meg magatoknak, nem kérek belőle. Ezzel egy új generáció tárhely nyílt meg előttem, hogyan jussak bevételhez. Az ilyen kártyákat meg viszik mint a cukrot. Pl:, 1x egy gsm boltban láttam hogy egy ember 18 db aktiváltat vett, kb 50.000 forintért. Azér durva nem?

2019. febr. 14. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Remélem úgy bezárnak hogy életedbe nem látsz már napfényt :D
2019. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jah és nem vagyok troll! Az nem érdekel konkrétan hogy hova kerül, mit csinálnak vele stb. Csak az érdekel (kiváncsiságból) hogy mire használják ezeket az aktivált kártyákat, azon kivűl hogy anonim maradnak.
2019. febr. 14. 15:06
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 bölcsebb lettél volna ha nem szólaltál volna meg. Na de tök mind1, mert mindenhol belekötnek a másikba. Elengedem és lenyelem a brekit. Na de ha trollkodok is jönnek, ám legyen. Csak a kérdésre is érkezhetne válasz, utána már itt sem vagyok.:)
2019. febr. 14. 15:09
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Logikusan belegondolva 100%, hogy visszaélnek vele. Ha törvényes használatra kellene, akkor bárki venne a boltban 500-1000 Ft-ért :)

Meg hát az átvétel módja is erre enged következtetni.


Amire használhatják: netes prostik részére, telefonos csalásokhoz, különféle törvénytelen dologgal seftelők "üzleti" hívásaihoz, kamu ingatlanosok, kamu bárkik... végtelen a lista


Ítélkezni nem ítélkezem, ennek az egésznek csak egy nekem nem tetsző pontja van: valaki nevére vetetni tudta nélkül, mivel ha bűncselekményhez lesz köthető a kártya, őt veszik elő és oké, hogy hamar tisztázza magát, de addig is kijut neki jó sok macera.

Bűnözni is lehet tisztességesen :)

2019. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Üzleti hívások, kamu ingatlanosok,, kifejtenéd?

Végtelen a lista, várom azokat is. :)

2019. febr. 14. 15:21
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
terroristák is használhatják
2019. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oke, de most nem ilyen terrorizmus dolgokra gondoltam. :)
2019. febr. 14. 15:40
 8/14 Miss Endzsi ***** válasza:
Drogkereskedelemre tippelnék ebben a helyzetben.
2019. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És ennyi? :) Hát ez nem bőségeg kinálat. 🤔🤔
2019. febr. 14. 15:53
 10/14 Miss Endzsi ***** válasza:
Ha nagyon akarod még Soros is állhat a háttérben.
2019. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!