Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják az embert...

Miért gondolják az embert melegnek, ha egy játékban ellenkező nemű karakterrel játszik?

Figyelt kérdés

Pl. legyen szó egy GTA Online-ról, ha nekem lányként fiú karakterem van, akkor miért vagyok sokak szerint meleg?

Vagy fordítva, fiúként lány karakterrel játszana, miért hiszik róla azt, hogy meleg?


2021. szept. 14. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem te fiú vagy és lány karakterrel játszol, nem pedig fordítva.
2021. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Mert sokan nem tudnak elvonatkoztatni a valóságtól. Az ilyenek csinálják sokszor, hogy játékban is tök olyan karaktert kreálnak, mint amilyenek a valóságban, szerintem kevés a fantáziájuk. Nekem is szóltak már érdekeset, amiért női karaktert "futtatok" játékban férfi létemre. Amúgy meg nem kell ezekkel foglalkozni, ha csak random playerekkel játszol, nem is kell semmi konkrétumot mondanod magadról (nemedet pl), higgyenek amit akarnak.
2021. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
XD, hülye ismerőseid vannak.
2021. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%

Azért mert ezek szerepjátékok..


Én szeretem beleélni magam egy ilyen játékba, olyan karaktert csinálok, amivel tudok azonosulni..


Férfiként nem tudok azonosulni egy női karakterrel... egyszerű az ok, mert nem vagyok nő.


Szóval szerintem is minimum latens homoszexuális, aki fiu/férfiként női karaktert gyárt magának.

2021. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Én azért használok női karaktert,jobb nézni játék közben azért egy hölgy testét nézni,fortniteban a női karakterek karcsúbbak ergó ez azt jelenti hogy nehezebb eltalálni,több helyre rálátsz. Ezt homofóbként mondom,írom le.
2021. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
5-ös, én nem vagyok meleg, de kajak homofób vagy és fortineozol? xd
2021. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Több órán keresztül egy férfi hátsóját nézni játék közben, na az a meleg nem?:D
2021. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#1 a kérdésem szempontjából teljesen mindegy, hogy milyen nemű vagyok, épp ezért írtam bele mindkettő lehetőséget.

#4 de miért? én utálom magam, a kinézetem, minden részemet. Miért akarnék a magam mására készíteni egy karaktert? És számomra is az van, mint amit az #5-ös írt, hogy jobb egy ellenkező nemű karaktert nézni, ha már azok jönnek be nekem :) Miért ne lehetne azonosulni nőként egy férfi karakterrel, vagy férfiként egy női karakterrel?

2021. szept. 14. 21:54
 9/17 anonim ***** válasza:

#8

Tuti férfi vagy...

2021. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
mint írtam, teljesen mindegy a nemem a kérdés szempontjából
2021. szept. 14. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!