Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne gyereked, mit szeretn...

Ha lenne gyereked, mit szeretnél inkább hogy milyen nemü legyen?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 13:52
A kérdező szavazást indított:
Fiú!
Lány!
54 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Azt szokták mondani, hogy mindegy, csak egészséges legyen, de én amikor szerelmes vagyok egy férfiba, nem ezt érzem, hanem hogy fiút szeretnék tőle, aki egy kicsinyitett változat a szeretett pasiból, akiből nem tudok betelni. :)
2021. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Mindegy csak egészséges legyen, AZ SE BAJ HA BETEG csak egészséges legyen.
2021. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1


Én férfi vagyok és én is hasonlóan érzek, hogy inkább legyen egy kicsinyített változat a csajomból..mivel a gyerekeket annyira nem szeretem, de így hátha változna a hozzáállásom. :)

2021. márc. 30. 14:01
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
Fölhúznak a kisgyerekek...
2021. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
pedig a férfiak inkább együtt akarnak focizni a fiukkal, meg ilyesmik... nem? :)
2021. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

5


Nem szeretek focizni meg ilyesmik..a ház körüli munkákat (flexelés, hegesztés) meg ezeket meg tudom csinálni, és ha fiam lenne akkor kötelezőnek érezném átadni neki ezeket a tudásokat... :)

2021. márc. 30. 14:12
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Ne érezd kötelezőnek, nekem is ilyen apám aztán hányingerem van már tőle XD
2021. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Én nem azért szeretném, hogy fiú legyen, hogy a páromat megkapjam kicsiben. Néha még ő is sok. 😀 Azért szeretnék fiút, mert a lányos hisztikkel nem tudok mit kezdeni.. néha még saját magam se tudom elviselni, mikor rámtör a hiszti pl azokon a napokon.. Halál cuki unokahugaim vannak, de ahogy vigyázok rájuk egyszerűen érzem, hogy én nem az a lányos anyuka alkat vagyok. Nem vonzanak a hercegnő és habos babos ruhák, gyerekként sem babáztam túl sokat..
2021. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Fiúcskát🥰🥰🥰
2021. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Férfiként fiút szeretnék ha választhatnék mert mivel ugyanahhoz a nemhez tartoznánk több mindenben tudnék neki segíteni az életben, pont ahogy a lányoknak is sok esetben nagyobb segítséget jelenthet az anyjuk mint az apjuk. Ahogy egy férfi se tudja milyen nőnek lenni, nővé válni, úgy egy nő se tud segíteni a fiúknak a férfivá válásban.
2021. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!