Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiakat vagy nőket zavar...

Férfiakat vagy nőket zavar jobban ha megdícséri a külsejüket egy ellenkező nemű,neki nem tetsző személy?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Még nem voltam férfi, szóval nehezen tudom összehasonlítani.


Amúgy szeretném azt mondani, hogy inkább a személyiségtől függ, de ha az ösztönös dolgokra gondolunk, és arra, hogy a fizikumot tekintve a férfiak az erősebbek, illetve férfiak nagyobb arányban ölnek meg nőket viszonzatlan szerelem miatt, akkor egy nőnek nyomasztóbban hathat egy ilyen szituáció.

2021. júl. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Nőket, egyértelmű



Átlagos pali 1000x kevesebb dicséretet kap a külsejére mint egy nő legtöbb szerintem annak is örül, hogy ha egy masik pali mondja , hogy jól néznek ki

2021. júl. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Nekem mindegy, hogy ki, alapból nem tetszik ez a dicsérgetés dolog.
2021. júl. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akit egész gyerekkorában agyondicsértek a semmiért, az később a falra mászhat ha bármit is mondanak rá.

Ebből kb le lehet vonni, milyen nevelést kapott.

Mondjuk az se mindegy, kitől kapja a dicséretet. Van, akitől ellenszenvet vált ki, és van, akitől napi szinten sosem elég a pozitív visszajelzés.

2021. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, ha olyan nő dícsért aki nem tetszett, az olyan szempontból "zavart" hogy kellemetlenül éreztem magam, mert max. annyit tudtam rá mondani, hogy köszönöm, az meg olyan szerencsétlenül hangzik.
2021. júl. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Engem bármilyen nemű, korú személy dicsér valamit a KÜLSŐMÖN, azt utálom. Gyerekkorom óta olyankor eljátszok egy kedves "köszi"-t, de utána próbálok nem sok időt tölteni az emberrel, aki mondta.


Bennem mindig az a válasz van, amit nem mondok ki, hogy "nem neked van". Nekem furcsa az, hogy megemlítjük a másik külsejét, mert nem azért van. Ha zongorázok, verset írok, táncolok, mondják el a véleményüket, pozitívat, negatívat. De hogy a hajam milyen...

2021. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nemtől függetlenül nincs olyan, akit jobban zavar, mint engem.
2021. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem zavar mert nem tudok vele mit kezdeni. De igaz ez mind arra ha bárki véleményez akár szimpatikus akár unszimpatikus szamomra az illető.


Ilyenkor mindog megköszönöm de próbálok fizikailag és mentálisan is elhatárolódni az illetőtől

Bár már megszoktam mert kb napi szinten kapok valami reakciót a külsőmre. Fura mód a random emberektől jövő negatív véleményeket jobban ki tudom zárni és jobban letudom az egészet szarni.

2021. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!