Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos az egy jó...

Szerintetek jogos az egy jó barátságban, hogy az egyik barátnő nem áradozik állandóan a pasijáról a másiknak, akinek meg nem akar összejönni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Az en baratnom (sic!) is ilyen volt. Ha neki valami nem jott ossze en nem is beszelhettem hasonlo dologrol, ami nekem osszejott, mert milyen bunkosag, meg neki rosszul esik.

Felszines, onzo az aki a baratja oromenek nem tud orulni es arra keri, hogy ne is beszeljen rola.


Szedd ossze magad es ne masokat baxogass a sajat sikertelenseged miatt. Talan egy picit tobb pozitiv hozzaallas a partalalasban is segitene.

2016. máj. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Garpe ***** válasza:

Nevezhetjük tapintatosnak is.

Ez a barátságtól függ, meg kell beszélni. Van olyan, hogy akinek nem jön össze kimondottan érdeklődik a másik kapcsolatáról, de olyan is, hogy zavarja. És ez fordítva is igaz, akinek van lehet, hogy szeret mesélni a kapcsolatáról, lehet, hogy nem ez rajta múlik.


Meg kell beszélni ha a megbeszélés után nem tartjátok magatokat a szabályhoz s ez zavarja valamelyikteket, akkor megint meg kell beszélni vagy beismerni: ez nem egy jó barátság.

2016. máj. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell folyamatosan róla áradozni, de beszélni lehet. És hármasba is el lehet hülyülni. Ha van barátom ő lehet haverja a legjobb barátnőmnek. És így nincs gond az egészből.
2016. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!