Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ha egy idegen férfi...

Lányok, ha egy idegen férfi bejelöl Facebookon milyen esetben igazoljátok vissza, és milyen esetben utasítjátok el?

Figyelt kérdés
(Akivel egy közös ismerősötök sincs.)

2021. szept. 16. 08:09
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
80%
Lecsekkolom, hátha mégis ismerem, ha egyértelműen nem, vagy vmi 3 napos kamuprofil stb, akkor még tiltom is. Volt akivel volt egy közös ismerősöm, így megkérdeztem tőle, hogy miért keres. Annyit válaszolt a srác, hogy feldobott neki engem ismerősnek a f.b., gondolta biztos ismerkednék. :D Mondtam neki, hogy téved, aztán nem igazoltam vissza. xD
2021. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
#8 Én is ezt tapasztaltam. Ha tetszik nekik a pasi, és látják hogy nem kamu profil akkor a többség elfogadja a jelölést.
2021. szept. 16. 10:18
 13/56 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, ha egy idegen jelöl be, vagy ha vannak vele közös ismerősök, nem utasítom el a jelölését, hanem csak meghagyom, mintha nem láttam volna semmit, hátha majd ír vagy valamit csinál, hogy miért jelölt be.


De! Ha hónapok múlva sem reagált semmit, nem írt semmit, hogy miért jelölt be, akkor már a meghagyott jelölését törlöm, nem őrzöm már tovább, mert ha hónapok után sem adott magáról jelet, akkor onnantól már tudom, hogy csak véletlenül jelölt be, hogy csak a kit ismerhetek kategóriában ajánlotta fel neki a facebook a profilom.

2021. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
74%
Törlés, tiltás. Kb havonta van ilyen. Kedvencem amikor profil kép és mindenféle látható adat nélkül bejelöl. Múlt héten is volt egy ilyen. Kiváncsi voltam, mi sül ki belőle, bejelölt és írta hogy szia. Vissza nem jelöltem, de én is vissza írtam, hogy szia. A válasz mindenféle körítés nélkül: de jó csocseid vannak, hányas méret? Még azt se kérdezte köll e kóla. Tudni kell, hogy nekem se nyilvános a profilom, egy darab kép van rólam amit ismeretlen láthat, abban sem dekoltált felsoben vagyok.. hat ezek után tiltás lett a vége ugyanúgy🙂
2021. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
65%
Olyan nem szokott bejelölni aki tetszik is és egyedülálló is. Olyan még nem volt. Olyan volt, hogy láttam, hogy nem kamu profil, közös ismerősök is voltak, viszont a barátnőjével közös képei voltak fent. Azt se fogadtam el.
2021. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
Én könyen elfelejtek embereket, és így mindenkit vissza jelölök, mivel nem tudhatom, hogy ismerem-e, vagy sem.Nekem nincs magamról kint képem, így végképp úgy vagyok vele, hogy nem annyira számit, engem nem igazán érdekel mennyi ismerősöm van.
2021. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

Van, hogy megkérdezem, ismerjük e egymást. Ha se kép -se semmi, akkor egyből elutasítom.

Senki nem volt még, akit végül így visszajelöltem volna, mert mindig kiderült, hogy nem ismerjük egymást.

A kedvencem: bejelöl

Én: szia! bocsi, honnan ismerjük egymást?

Válasz nem jön :)

2021. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
61%

Lelehet engem is pontozni, mint a 8-ast, de tényleg nagyon álszentek sokan. Elég egy helyes pali és rögtön megy is a visszajelölés és a jópofizás. (aztán persze megy a nagy meglepődés ha nem normális az alak)

Természetesen tisztelet a kivételnek.

2021. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:

A 13-as válaszoló csinálja egyébként a legokosabban.


Attól, hogy valakivel vannak közös ismerősök, attól még nem fogom az ismerőseim közé beengedni, mert azok csak a közös ismerősök és maga az illetőt meg nem ismerem, ezért ahogy a 13-as is írta én sem utasítom el a jelölését, de nem is igazolom vissza, hanem csak meghagyom, úgy teszek mintha nem láttam volna semmit és ha hónapok múlva sem írt nekem, vagy valami, hogy miért jelölt be, vagy egyáltalán akar-e tőlem valamit, akkor hónapok múlva én is törlöm a jelölését, én sem őrizgetem tovább.

2021. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
#19 És mi van akkor ha helyes a fickó a szemedben, megfog benne valami? Akkor is hagyod porosodni a jelölését?
2021. szept. 18. 21:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!