Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ha egy idegen férfi...

Lányok, ha egy idegen férfi bejelöl Facebookon milyen esetben igazoljátok vissza, és milyen esetben utasítjátok el?

Figyelt kérdés
(Akivel egy közös ismerősötök sincs.)

2021. szept. 16. 08:09
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

#50 Mik az elvárásaim? Legyen számomra szimpatikus kívül-belül, és ne legyen egy femináci házisárkány. Röviden ennyi.


Most mesélj te. Sejtem hogy a te listád kb 3 oldalnyi lenne. Várj kitalálom, legyen pont olyan mint Superman?

2021. szept. 25. 17:59
 52/56 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam hogy a családalapítás se legyen nála tabu.
2021. szept. 25. 18:03
 53/56 anonim ***** válasza:

Skacok, ez a beszélgetés már rohadt gáz lett és mindkét fél csak saját magát égeti.

Kérlek, a ti érdeketekben, hogy hagyjátok abba vagy menjetek privátba.

2021. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

#46

"Amúgy ha már ennyire odavagy magadtól, akkor mutasd már meg magad 🙃 Kíváncsi lennék, ha már ennyire jó pasinak tartod magad, akkor mért így vélekedsz? Ha megkaphatsz bármilyen csajt, akkor mért zavarnak ezek a dolgok?"


Aztán még ti mondjátok hogy az incelség az külsőre nem látható és arra nem vonatkozik!? :D Nem a fenét!

Egyértelmű hogy az előnytelen férfiakból lesznek az igazi incelek. Ezt ti nők nagyon is jól tudjátok. :D Hányni tudok attól, amikor hitegetitek ezeket a külsőleg nem szép és belsőleg balek férfiakat...Ahelyett hogy őszinték lennétek, abból legalább lehetne tanulni, persze csak ha nem degradáló és becsmérlő.

2021. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

51

Nekem a tökéletes férfi a férjem és ezzel szerintem mindent elárultam 😁 Míg te még mindig keresed az igazit én már középiskolás koromban megtaláltam és azóta is együtt vagyunk. Ennek már 11 éve 😘


53

Elsőnek normális választ adtam, de az nem volt jó. Egyből kétszínűnek nyilvánítottak és belém álltak... Ha kicsit visszatekersz a kommentekben, láthatod hogy a kérdező és a szánalmas "hívei" kezdték az egészet.


54

WTF?🤣 Nem tudom ez hogy kapcsolódik a témához, de nagyon egyszerű, nem kell akkor senkivel sem kapcsolatba lépni és dugjátok meg egymást vagy magatok. Így nincs hülyítés és csalódás se 🤷🏻‍♀️ "További hasznos tanácsokért kövesd be az oldalam"

2021. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
Ohh, hát gratulálok a 11 éves házasságodhoz.
2021. szept. 28. 00:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!