Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ha egy idegen férfi...

Lányok, ha egy idegen férfi bejelöl Facebookon milyen esetben igazoljátok vissza, és milyen esetben utasítjátok el?

Figyelt kérdés
(Akivel egy közös ismerősötök sincs.)

2021. szept. 16. 08:09
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
93%

#20

DEhogy hagyják! De szerinted majd bevallják? Csak kamuznak, meg lepontoznak...Tisztelet a kivételnek.

2021. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlent nem biztonságos beengedni az ismerősök közé, akárhogy is nézzen ki, mert nem lehet tudni, hogy mi a célja. Valaki ismerkedni akar, valaki meg csak fotókat szeretne a maszti gyűjteményébe.
2021. szept. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
79%

21

Akkor sem jelölök vissza idegent, lehet akármilyen jó pasi! Lehet hogy tinikoromban megtettem, de már közel a 30-hoz nem. Ennek a legfőbb oka, hogy nagyon sok a frusztrált, depressziós, szociopata, pszichopata pasi, főleg 30 felett. Az ilyeneknek elég az, hogy esetleg rájuk mosolyogsz, kedves vagy velük, ha beszélgetést kezdeményez és te belemész az ártatlan(nak tűnő) csevegésbe, esetleg visszaigazolod Facebookon. Egyből azt gondolják, hogy nyert ügyük van, többet képzelnek bele a dologba mint ami valójában.

2021. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
97%
Pontosan ebben volt részem, amit 23as ír. Normálisan elcsevegtem egy ismeretlen férfival. Szimpi volt, de világosan kifejtettem, hogy online csevegésnél több nem fér bele. Teljesen megszállott lett, rendőrségi ügy lett belőle. Azóta soha senkivel nem állok le online, akit nem ismerek, még ártatlan csevegésre sem. Itt sem válaszolok privátra. Az ember azt hiszi, vele nem történhet meg amég nem éli át.
2021. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
78%

Nem szoktam visszajelölni senkit, akit nem ismerek, többnyire akkor se, ha vannak közös ismerőseink.

Bár az már előfordult, hogy volt több közös ismerősünk egyetemről, de az illető arcára nem is emlékeztem, de úgy voltam vele, hogy lehet én vagyok a sügér, hogy nem láttam vagy nem emlékszem rá, de itt a közös ismerőseink jó biztosítékok voltak, hogy ő is ezekben a körökben mozog, valószínűleg szaktársam.

Közös ismerős nélkül soha az életben nem jelölök vissza senkit, nem is értem, hogy mit akar tőlem az ilyen. Tinderen ismerkedem és élőben, a facebook oldalam nem arra való.

2021. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok. Hozzáteszem, az a legbosszantóbb, hogy nem állok le mindenkivel cseverészni. 1 db normális nyilvános profilképem van. Épp ezért nem is találnak meg az ilyen szerencsevadászok, nem vagyok elég feltűnő, érdekes. Ő úgy írt rám, hogy egy gyerekkori ismerősét keresi, akit így hívnak és kép alapján nem biztos benne én vagyok e. Erre visszaírtam, hogy sajna nem jó helyen jár, így kezdtünk beszélgetni.

Ma már tudom, hogy kamu, csak tudta, hogy egy"sziamizu-ra" valszeg nem válaszoltam volna. Beszélgettünk, rendes volt, vicces, vissza is igazoltam nap végére.

Mondtam neki, hogy most lett vége egy komoly kapcsolatomnak, nem vagyok túl rajta, nem ismerkedem. Mondta semmi gond, megérti, de jó velem néha hülyéskedni.

Így is tettünk pár hétig, majd kezdett rámtelepedni. Mire észbe kaptam már tudta hol dolgozom, mikor nem akartam vele többet dumálni megjelent a munkahelyemen, követett, így megtudta hol lakom, üzeneteket hagyott az ajtóm előtt, tudata velem, hogy figyel. Írt a férfi ismerőseimnek, hogy szálljanak le rólam, az exemnek hazudozott, hogy csaltam vele. Hiába töröltem, előtte lementett magának minden használható infót rólam. Azt hittem, ilyen csak a filmekben van. Lányok, nők, legyetek óvatosak!

2021. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
84%
Nekem meg majdnem olyanban volt részem, amit a 22-es írt, egy ismerősömnek a fotói között találtam egyszer magamat és megkérdeztem tőle szépen, hogy én mit keresek benne a telódban, a fotóid között, erre meg azt mondta, hogy ja bocsi csak ezen a képeden olyan jól néztél ki.... erre én meg mondtam neki, hogy ha nem haragszol magamat szépen kitöröltetem veled a telódról. Ki is törölte a képem és mondtam, hogy mégegyszer elő ne forduljon.
2021. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
#23 Nem kell mosolyogni mint a tejbetök, és feltűnően kedvesnek lenni olyan férfiakkal akiktől nem akarsz semmit. Mivel a legtöbb nő sajnos soha nem egyenes a szándékaival és nem tudunk belelátni a gondokataitokba, nem egyszerű a dolog. Persze ti elvárjátok hogy az ember odajöjjön hozzátok és egyenes legyen veletek. Röhej.
2021. szept. 20. 15:45
 29/56 anonim ***** válasza:
71%

#28, aha. Ha nem jelölünk, írunk vissza,"flegmázunk", akkor felszínes pénzéhes lotyók vagyunk és biztos azért nem írunk vissza, mert a férfi nem tűnik eléggé jóképűnek, jómódúnak és milyen már, hogy esélyt sem adunk, hogy megmutassa a belső értékeit.

Ha váltunk kedvesen pár szót, ne adj isten mosolygunk is, akkor meg minek bátorítunk, ha nem akarunk semmit, megérdemeljük a zaklatást. Fantasztikus.

2021. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
20%

#29

Egyszerű. Azokkal kell kedvesnek és közvetlennek lenni akitől akartok valamit. Szerinted akit mindenki elutasít és te jófejségből kedves vagy vele, ezzel ki van segítve? :D Hát nem. Többet árt mint használ. Inkább nézd levegőnek, jobban jár vele.

2021. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!