Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra imponáló, vagy...

Számotokra imponáló, vagy inkább taszító tulajdonságnak számít az, ha egy lány erőteljesen magabiztos fellépésű, és nagy hangú?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 13:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem szexi az ilyen lány..
2021. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem bunkó, akkor szimpatikus.
2021. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekem taszító. Nem ha nem mondj bukóságokat akkor is ripacsnak tartom. Engem inkább taszít ha valaki harsány és állandóan a középpontban akar lenni
2021. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Taszító egyértelműen.
2021. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
A magabiztos fellépésű pozitív tulajdonság, különben elveszik a nagyvilágban. A folyton nagyhangú, "csak nekem lehet igazam" típus nekem negatív, unszimpatikus.
2021. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Nekem abszolút taszító.
2021. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Bár én nő vagyok, van egy ismerősöm, egy lány aki hasonló. Nagyon nagyszájú, általában nem bunkó de túlzásba viszi a viccelődést ami általában csak szerinte vicces, nagyokat nyerít, olyan hangosan beszél alapjáraton, hogy másnak esélye nincs beszélgetni mert csak őt lehet hallani, amúgy nem rosszindulatú meg semmi. De 1 2 hónapnál még nem volt hosszabb kapcsolata, mert ezt hosszú távon nem lehet viselni.
2021. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon szimpatikus. Hasonló vagyok én is, nagyon kellemetlenül tudom magam érezni a visszafogott lányok mellett bénán kényszerröhögcsélve. Jó lenne egy belevaló csajszival barátkoznom, eddig minden női barátságomban én voltam az aktív, cselekvő fél...


Egyébként ezt is lehet úgy csinálni, hogy ne legyen elviselhetetlen. Nem értem, miért tartja kibírhatatlannak valaki azt, akinek végre nincs szorongása, önbizalomhiánya és tud szabadon élni és gondolkodni. Na mindegy, nekem van vőlegényem, ő szereti, hogy ilyen vagyok és nem unalmas az élet mellettem. :) És viszonylag sok (a szakmám miatt főleg férfi) barátom van, aki kedvel és akit meg tudok nevettetni. De a nők szemében mindig is lenézendő voltam.

2021. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként én sem értem még introvertáltként sem, miért bánt ennyire sok embert, ha egy nőnek van önbizalma, mer hangosan nevetni és nincs besavanyodva tele minden l.f.sz komplexusokkal. Tudom, Magyarországon bűn az, ha valaki jól merészeli magát érezni.
2021. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
9. Nem az a baj ha valaki hangosan nevet, hanem amikor pl. nevet túlerőltetve közben mindneki más kínosan néz rá, megjátsza magát, vagy nem bírja ki, hogy ne ő legyen a középpontban. Nem azzal van a baj akinek van önbizalma, hanem azzal aki harsány, egyfolytában löki a hülye dumáját, mindneki más meg kínosan érzi magát a társaságában mert egyszerűen nem érzékeli mikor kéne lehalkitani magát n
2021. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!