Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra imponáló, vagy...

Számotokra imponáló, vagy inkább taszító tulajdonságnak számít az, ha egy lány erőteljesen magabiztos fellépésű, és nagy hangú?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 13:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
A kérdező által leírtakból semmi ilyenre nem asszociáltam...
2021. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Taszító. A magabiztosság nem egyenlő a lánctalpas modorral, az ordítva beszélő embereket pedig eleve nem tolerálom jól.
2021. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
#10 Egyébként pont nem a megfelelő önbizalommal rendelkező emberekre jellemző a megjátszás és a figyelem középpontjába törekvés, ez inkább a komplexusos, önmagukat elfogadni sem képes emberek ismérve.
2021. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Őszintén honnan szedtek olyat, hogy lánctalpas modor?
2021. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
36%

Egy újabb "sarkítsuk ki, ha valaki nem egy savanyú, szorongó lelki fertő" típusú kommentszekció.


És csodálkoztok, hogy titeket senki sem hív sehova. :D

2021. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Az hát, sok irigy megnyomorodott. Nekik már lánctalpas modor, ha valaki nevetni merészel... Ez Magyarisztán, ahol az emberek megölnének, ha nem vagy egy lelki tragédia. Mindent megtennének, hogy lehúzzanak a szintjükre. Azért is csak hangosabban kell nevetni, egye csak őket az irigység!
2021. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha tudja azért a határokat.
2021. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
Látom sok egyszerűnek nem ment át az üzenet, nem a hangos nevetéssel van a gond. Hanem a feltűnősködéssel. Plusz én azért tartom taszítónak mert a kérdező beleirta #be hogy beképzelt igy én egy harsány beképzelt nőre gondoltam ami nekem taszító.
2021. szept. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha magabiztos, oké, nekem fiatalabb koromban még példakép is. Viszont a nagyhangú, főleg a középpontban lévő lányok idegesítőek. Akármilyen korosztályban.
2021. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hát ha kedves vagy akkor király
2021. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!