Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az Efebofília...

Szerintetek az Efebofília elítélendő?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 17:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
NEM! Egészséges.
2021. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Tiniket dugni? Miért lenne az?
2021. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit sem.
2021. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Magában mint jelenség a pedofília sem elítélendő. Csak tettlegességig ne menjen. Amúgy meg ugyanúgy gáz, amikor huszon-negyven évesek dugnak ilyen 14-16 éves tinilányokat.
2021. szept. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

4.-re.


14.-től mehet. Isten és törvény adta jogom.

2021. szept. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
#5 Tudod ez mind szép és jó, csak tudod, a pedofília tulajdonképpen annyit takar, hogy az ember agyában, amikor meglát egy gyereket, nem az apai/anyai ösztönök kapcsolnak be, hanem a szexuális ösztönök, semmi többet nem kell ebbe belelátni, egy pedofilnak tulajdonképpen csak egy ilyen pici dolog a baja. Na most, egy efebofil fejében pontosan ugyanez a dolog játszódik le, csak nem kisgyerekek esetében, hanem tinik esetében, és tudod, ezzel nincs is baj, hisz néhányon ki mondaná meg, hogy tinik? Csak tudod, ti efebofilok javarészt ugyanazt csináljátok, mint a pedofilok, direkt az ilyen korú lányok közt keresgéltek, olyan helyekre mentek, ahol velük találkozhattok, befolyásoljátok őket ésatöbbi ésatöbbi, és ez nem a pedofíliával illetve az efebofíliával jár együtt, hanem egy teljesen különálló személyiség típus, ami ultragáz és ha jogilag nem is, de társadalmilag elitélendő.
2022. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

#6


Te mar csak tudod.:D

Efebofil vagyok, vonz a korosztaly, de nem "kapcsol be" semmi, ha meglatok egy tinit. Pedig latok eleget, tanitok, mentoralok, ismerek boven tiniket, es senkivel nem "kapcsol be a szexualis vágy". Ettok fuggetlenul vannak tinikoru lanyok akikkel voltam mar ilyen olyan kapcsolatban, de ez nem befolyasolja a mindennapi eletet. Kicsit furan kepzeled el.

2022. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%
#7 Vonz a korosztály, de nem kapcsol be semmit? Egy kicsit ellentétes, amit írsz, nem gondolod?
2022. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

#8


Átlagos, hétköznapi helyzetben nem.

Miért, benned napi 1000x kapcsolódik be a szexvágy ha meglátsz egy nőt? Mi vagy te, valami kanos palota pincsi?

2022. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
#9 Figyelj, ha egy picit is használnád az eszed, rájöhetnél, hogy úgy gondoltam, amit írtam, hogy míg egy pedofilt egy gyerek fogja beindítani, egy efebofilt pedig egy tini, az hogy mikor, milyen helyzetekben, hányszor, stb. teljesen mindegy, egy pedofil sem feltétlenül indul be egy gyerektől, de ezerbocsánat, hogy általánosságban véve úgy írtam, ha "meglát egy gyereket". De látszik amúgy, hogy nem fogtad fel a lényeget. Egy tinilányról sokszor nem is lehet megmondani, hogy tini, úgyhogy igazából ez az egész fogalom elég zavaros, de egy egészséges felnőtt ember akkor sem élne a lehetőséggel, ha lenne.
2022. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!