Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nőnek sok a férfi...

Ha egy nőnek sok a férfi barátja, az azt jelenti, hogy azokkal mind szexel is, tehát ribi?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 21:18
A kérdező szavazást indított:
Igen az
Ez hülyeség
51 szavazat
 1/8 Fsms ***** válasza:
88%
Nem.
2021. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nőtől függ. Van aki ribizlinek néz ki, de nem az. Van akiről meg megsem mondod, hogy a fél város átment rajta.
2021. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Baromság.


Utálom a nőket,90%-ban (vagyis tisztelet a kivételnek) felszínes, nyafogó, kétszínű p1csák, akik csak a baromságsikat hajtják.


Ezért jobban szeretek a férfiak társaságában lenni es veluk beszélgetni sportról, autókról, pasis dolgokról, és csípem a humorukat, egyszerű és lényegre törő kommunikációjukat.

De egyikükkel sem alakítanék ki közelebbi kapcsolatot, vagy szexelnék, ergo ribinek főleg nem tartom magam.

25L

2021. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Alapvetően igen valószínű, főleg ha nincs anyagi, vagy bármiféle egyéb haszon, előny a történetben. De nem feltétlen. Ha több hónapon keresztül fennáll a "barátság" akkor vagy szex van, vagy bármi egyéb előny. Csak úgy, valójában "barát" nem lehet ellenkező nemű... Sőt, manapság gyakorlatilag már olyan, mint barát, a valódi formájában nem létezik, csak ugye ezt kellemetlen beismerni, felismerni.
2021. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ennek sem emberi logikával, sem incel logikával nincs értelme.
2021. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Én magam megvetem a női barátságokat, mert nem őszinték, jobban értékelem egy ffi lelki barátságát, de attól még nem fekszem le vele
2021. szept. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Minddel nagy valószínűséggel nem szexszel.Eggyel,vagy többel lehet,hogy igen.És van olyan is,mint az előttem szóló.
2021. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Az az jelenti, hogy nagyon vagány csaj, érdeklik a klassz dolgok, és nem áll le vitázni mindenféle hülye plázacicákkal. Én ismerek ilyen csajokat. Mind nagyon jófejek, és sokkal megbízhatóbbak, mint azok, akik a barátnőikkel elbeszélik az egész napot.
2021. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!