Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 24 éves vagyok, férfi. Az...

24 éves vagyok, férfi. Az előző hölgyeménnyel nem jöttek össze a dolgok, volt barátja. Miért nem akarok már senkit?

Figyelt kérdés

Sajnos dolgozok, így nem is találkozok senkivel. Már terveznem kellene a jövőm, de azt érzem, hogy nincs kivel, vagy mintha már nem lenne szükségem senkire.

Miért van ez az érzés?

Mintha kihaltak volna az érzések belőlem. Nem is keresek mást, mert annyit csalódtam már.



2019. ápr. 25. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ha jelenleg nem is érzel így, nem kell erōltetni, és nem muszáj másokra alapoznod a személyes jövōd.


Valahogy az tūnik ki a kérdésbōl, mintha másoktól függnél, a saját jövōdet társ nélkül is építheted, legalábbis az ember nem ilyen kétségbeesve keres párt, mintha az élete múlna rajta, mert van egy személyes élete, amit önmagának épít és nem másokon múlik a jövō tervezése...

2019. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
És még csak 24 vagy. Ha nem szeded össze magad, mi lesz veled később?
2019. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzetet, nekem is volt hasonló csak fordítva. Először is tényleg ne erőltesd. Nehéz ezt úgy, hogy ebben a korban már az ember legtöbb ismerőse komoly kapcsolatban van, de amíg így érzel, addig felesleges lenne mással próbálkozni. Szerintem ha lehet, próbálj meg minden kapcsolatot megszakítani vele, mert ha az életed része marad, nehezebb lesz új lappal indulni.
2019. ápr. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az lemaradt, hogy még ha nem is most, de később jót tenne, ha kimozdulnál, új embereket ismernél meg. 24/l
2019. ápr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!