Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik ismerősöm gyilkosságokró...

Egyik ismerősöm gyilkosságokról fantáziál, és rajong a sorozatgyilkosokért?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek több tele füzet írása van arról, hogy hogyan ölne meg egy embert, egyszer nekem is megmutatta, és állandóan a sorozatgyilkosokkal van elfoglalva. Félnem kéne tőle? Eléggé ijesztővé kezd válni. Magányos típus elég sok csalódással a háta mögött, és ez lett a rögeszméje.

2021. szept. 17. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Szólj a hatóságoknak, névtelenül, ők majd utána járnak.
2021. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ez miatt nem fognak vele semmit csinálni szerintem és elég hamar ki tudja deríteni hogy ki dobta fel, másoknak nem beszél erről. De köszi a választ.
2021. szept. 17. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Én a helyedben sürgősen megszabadulnék egy ilyen alaktól. Nem is értem, miért tartod vele a kapcsolatot.
2021. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy közelálló ember akit nem tudsz kikerülni akkor csökkentsd vele a kapcsolatot semlegesre. Ha tudod akkor viszont kerüld és ne menj vele sötét eldugott helyre kettesben. Nem tudni mikor fogja úgy gondolni hogy végre a tettek mezejére lép. Volt már ilyenre példa, nemrég történt azt hiszem Angliában vagy Írországban hogy egy kis tinit öltek meg, kiderült higy a másik ugyancsak tini aki pár évvel idősebb volt azt hiszem már régen fantáziát arról hogy milyen lehet gyilkolni. És nem egyedi az eset.
2021. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Azt mondják az okosok, az efféle rajongásnak valami brutális dolog lehet a vége. Lehet a barátod, előbb-utóbb megszeretné ízlelni a dolgot a maga valójában. Lehet kezdetben állatokon gyakorol, talán szereti is kínozni őket. Talán már ki is nyírta a környék kóbor macskáit, és a tetemeiket a kertben ásta el, vagy dobta ki a szemetesbe, miután megcsonkította őket.

Vajon jó ötlet egy ilyen ember barátja lenni, aki a gyilkosokat bálványozza? Mi van ha rajtad gyakorol? Vagy megkér arra hogy legyél a cinkostársa valami durvulásban? Lehet eleinte kevésbé durva dologra kérne, de aztán jön a nagy BUMM! Valakinek kellene tudnia a srácról, szülők, idősebb tesók ilyenek.

2021. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Elég betegesen hangzik. Bizonyos értelemben lehet előkészület.
2021. szept. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Hatóságoknak ne szólsz,viszont tarts tőle távolságot!
2021. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Szívesen megismerkednék vele,vagy barátkozni vele:D
2021. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
97%

Hát, én speciál kívancsiságból szoktam utánaolvasni sorozagyilkosoknak néha, igazából alapvetően engem a pszichológia érdekel, meg hogy a szociopaták hogy gondolkodnak (egyáltalán nem fantáziálok gyilkosságról, a vérveteltől is rosszul vagyok:) Így a kérdésed alapján el tudom képzelni, hogy lehet hajlama szociopátiára.

Én is azt javaslom, hogy kerüld, mert nem tudhatod, hogy mikor kattan be nála valami, ahogy a többiek is mondták. Nem ártana, ha ránézne egy pszichológus, de fogalmam sincs hogy vehetnéd rá erre diszkréten. Egyáltalán nem vagyok,szakértő, csak találgatok én is, úgyhogy lehet hülyeséget kondok. Remélem azért segítettem valamit.

2022. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
20%
Semmi közzöd a magánéletéhez.
2022. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!