Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok arról, akit...

Mit gondolnátok arról, akit irritálnak a városban megrendezett rendezvények, gyűlölettel beszél róluk?

Figyelt kérdés
Meg ócsárolja azokat is akik részt vesznek rajtuk, hogy birkák, meg ki van nyalva a p*csájuk és ilyen dolgokat mond. Rendezvényt meg a szervezőit meg elkívánja a fenébe mindig.
2021. szept. 18. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom.
2021. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Attól is függ, miről van szó. Mert akit az évente egyszer megrendezett repülősfesztivál zavart, amit sikerült kiutálni Budapestről, arra én is azt mondom, hogy menjen a francba, de akinek hetente szól az ablaka alatt a Kisgrófó, azt meg tudom érteni, hogy nem rajong érte...
2021. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Miért kéne bármit is gondolni? Biztosan valami unatkozó nyugdíjas, akinek az egész világgal baja van.

#2:

Ahogy ugyanez történt anno a Budapest Parádéval is.

2021. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ki nem szarja le.
2021. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha úgy vesszük, joguk van hozzá.
2021. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek vele:

1, Sokszor indokolatlanul nagy hanghatással járnak ezen rendezvények;

2, Az ott árusított termékek még drágábbak, közben meg sokan vinnyognak, hogy "Nincs pénzem, de ezt azért itt megveszem".

2021. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2%
Irigy, mert neki nincsenek barátai, és nem tudja jólérezni magát.
2021. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3%

Azt, hogy gyönyörű szép olcsó házak és lakások vannak vidéken és sok a szabad terület, ahol mindentől távol lehet élni.


Ajánlom az illető figyelmébe.


Aki egy város előnyeit akarja élvezni (a dolgok közelsége, a jobb fizetés, a jobb közlekedés, több lehetőség stb), annak el kell tűrnie a hátrányait is.


Egy nagyobb rendezvény hatalmas profitot termel a városnak, ha külföldiek is jönnek, mint pl a Szigetre vagy aug 20-án, akkor az országnak is. Egy kis senki picsogása, akinek az egész életnyi adója nem fogja kitenni azt a profitot, amit egy ilyen esemény egy alkalommal termel, mondhatni nem számít. Senkit sem érdekel. Engem sem. Nekem egy ilyen esemény ad valamit. Egy hisztis, intoleráns ember, aki a kis lyukában kuporog és morog, semmit nem tud nyújtani.

2021. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Azért, ha minden héten dübörög a zene, én is felidegelném magam. Vagy mondjuk nem tud a szokásos helyen parkolni, esetleg útban a melóba kerülővel kell mennie, és még opció, ha a mulatozók, vásározók mondjuk az ő háza előtt parkolnak vagy rajcsúroznak.

Engem amúgy annyira nem izgat, mit csinálnak, mit gondolnak, mitől dühöngenek mások. De amikor rendezvény miatt le volt zárva a fél város, nem jártak a buszok és éjszakai műszak után haza kellett gyalogolni, én is elküldtem a fenébe még a rendezvény ötletgazdáját is.

2021. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

„Egy kis senki picsogása, akinek az egész életnyi adója nem fogja kitenni azt a profitot, amit egy ilyen esemény egy alkalommal termel, mondhatni nem számít. Senkit sem érdekel. Engem sem.”


Jó, de majd akkor se érdekeljen, amikor a szívedet műti vagy a repülődet vezeti a „kis senki”, aki egy hete nem alszik, mert neked kizárólag a hangos dajdajozás jelenti a kikapcsolódást.

2021. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!