Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Michael Jackson is megrendezte...

Michael Jackson is megrendezte a halálát?

Figyelt kérdés

2016. febr. 15. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem demo verzió volt,,élesben ment.
2016. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Vannak videók,képek,amik azt mutatják,hogy megrendezte a halálát...De senki nem tudja ,hogy valósak e vagy sem. Szerintem nem lett volna képes otthagyni a rajongóit. Hisz nagyon szerette őket. És lehet,hogy ezeket a képeket csak megszerkesztik. Videók közül ez a Dave Dave elég fura. Nem tudom,hogy mit higgyek ... Elég rejtélyes volt a halála. És egyszer mondott olyat is,hogy soha nem akar meghalni... A családja is őszintén beszél,ha a haláláról van szó. Ugyanakkor ott van,hogy a temetésen unottan ültek ott. Elég fura. De nagyon boldog lennék,ha élne.Ezzel nem csak én vagyok így. De szerintem meghalt. :(. A szívünkben örökké élni fog. <3
2016. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!