Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ok nélkül nagyon tetszett...

Ha ok nélkül nagyon tetszett volna egy férfi, az azt jelenti hogy evolúciósan megfelelő lett volna nekem?

Figyelt kérdés

Sajnos már nincs esélyem nála és soha nem találkoztam vele személyesen, képen és videón láttam csak, de kb eldobom az agyam tőle, annyira lenyűgözött. Nem a tevékenységével ami csinált mert azt túl veszélyesnek tartom és én meg nem merném tenni, hanem a stílusával, külsejével, beszédével, gesztikulálásával.

Kevés ember tud megfogni.


Ez azt jelenti hogy ő evolúciós szempontból jól "passzolt" volna hozzám? Vagy hogy működik a vonzalom?


25/n



2021. szept. 18. 20:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Vagy milyen tudományos okai lehetnek ennek még? Nem volt egy szép ember de mégis ez van.
2021. szept. 18. 20:14
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
A te embered volt, ez van. Az ilyeneket kell megtartani
2021. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam vele soha és nem is fogok már. Megtartanám én foggal körömmel de már nincs kit.
2021. szept. 18. 20:16
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Az emberek nem tárgyak, hogy "megtartsuk" őket.
2021. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
te írtad az előbb hogy " az ilyeneket kell megtartani" XDDDDDDDD
2021. szept. 18. 20:18
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem az embert kell megtartani, hanem a kapcsolatot. Ha az ember azt csinál amit akar és én is azt csinálok, amit akarok, akkor viselkedhetek úgy, hogy akarjon velem lenni. Ez a megtartás.
2021. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

Ne "fél retardált" kérdéseket tegyél fel, bocs, de ez az. Evolúciós témakörhöz ennek semmi köze, itt az elméd játéka az, ami történik feltehetően...


Keresd elő, vedd fel a kapcsolatot vele! Bártan. Az ilyen személyek általában értelmesebbek, nem lesz bajod, ha megpróbálod felkeresni.


Közöld, akár itt, hogy mit tudsz róla, milyen videók voltak stb... Miről beszélt.. Aztán lehet fény derül a kilétére, fel tudod venni vele a kapcsolatot!


Nem kell félni, rá kell írni, közölni kell vele, hogy ez van, mit szól hozzá, aztán ennyi.

2021. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
már elhunyt :(
2021. szept. 18. 20:23
 9/19 A kérdező kommentje:
:(
2021. szept. 18. 20:23
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor engedd el...

felesleges ilyen dolgon gondolkodni már, ilyen esetben.

2021. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!