Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek nagyon irreális elvárások...

Ezek nagyon irreális elvárások egy férfi felé manapság?

Figyelt kérdés

Belső: Felelősség teljes, képes az elköteleződésre, szeretne családot, jól bánik a gyerekekkel.

Nyitott a világra, tájékozott, szeret kultúrálódni, de nem sznob.

Jó humorú, akár a nagyon primitív, szándékos trasht is kedveli. Anti-PC, szókimondó, de emberséges.

Érzelmes ember, ez nem azt jelenti, hogy nyálas, hanem inkább azt, hogy "helyén van a szíve" /kedves/jólelkű. Szóval nem egy érzelmi analfabéta.

Külső: Szálkás normális izomzatú/ normális testalkatú/ enyhén túlsúlyos.

Ápolt a keze, körme, arca, foga. Kedves arcú/ sármos.

Öltözködés: mind1, csak ne legyen túl extrém.



2021. szept. 18. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de nem biztos, hogy ennyire specifikusan meg fogod találni mindezt egyetlen emberben. Rám például a legtöbb igaz pontod, van ami kiesik, például rágom a körmöm. Ja, és foglalt vagyok :D
2021. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Katona Dius ***** válasza:
77%
Szerintem nem. Igazából nekem is hasonló, kivéve az anti pc részt. Férjem megfelel ezeknek az elvárásoknak :D
2021. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
ez még mindíg oximoron
2021. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az arcot eltekintve nem tűnik irreálisnak. Nem mindenki lehet kedves arcú / sármos. Csak egy egyszerű példa: Én arcra akkor lennék sármos, ha hátulról és felülről egy kicsit meglenne toldva az állam (hogy átlósan előrébb legyen). Nyilván rá tudok játszani egy kép erejéig, de arról nem tehetek, hogy ilyen az arcszerkezetem. Csak példaként hoztam fel.


A többi amúgy szerintem simán megugorható, ha egy kicsit igényes magára ember, egyetlen kivétel még a családcentrikusság, oda talán kell egy kis szerencse, hogy ebben hozzád hasonló férfit találj, de azért vannak ilyenek is bőven.

2021. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
A pc résznél megakadtam :D...én már szakítottam ez miatt, és nem bánom a döntésemet, a számítógép része az életemnek,és egy nő miatt sem fogok lemondani róla :'D
2021. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Jaj, én azt "anti-pol. correct"-nek értettem, kb. hogy ne legyen túlérzékenykedő jogvédő harcos. :D Ha valakinek ez a hobbija, az nem jellemhiba.
2021. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
*mármint ha a számítógépes játékok a hobbija, alapvetően azzal nincs gond.
2021. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#3: Melyik pont oximoron?

#5: pc= political correctness


Többieknek köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2021. szept. 18. 21:26
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem irreális elvárások! Én úgy gondolom meglehet felelni ezeknek! Sőt ezek belülről jöhetnek...található ilyen részben ugyanilyen vagy nagyrészt, de Neki is lehetnek elvárásai a másik felé! Ezt Magamból kiindulva mondom...F
2021. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
*correct sry
2021. szept. 18. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!