Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám elijeszteni...

Hogy tudnám elijeszteni magamtól az embereket ? Már kezdenek az agyamra menni.

Figyelt kérdés

Állandóan, ha megyek valahova vagy dolgozok(önkéntes stb), tuti valaki betalál azzal, hogy vegyek már le neki valamit, meg hú milyen magas vagy. Persze ez csak kifogás arra, hogy elkezdjen velem beszélgetni, ďe ez nagyon kényelmetlen nekem mert utána kérdeznek még valamit, amire már nincs konkrét válasz, aztán én állok ott, mint a kuka mert lefagyok. 1-2 perc néma csend után általában tovabbállnak, látva, hogy nem vagyok valami érdekes, de nekem ezt nap, mint nap megélni elég elmebaj. Jól öltözöm, meg nagyon adok a külsőmre, de egyáltalán nem azért, hogy mások figyelmét magamra vonjam, csakis magam miatt. Gondolom emiatt talál be sok lány/nő, fiú/férfi. Ha ezen változtatnék, és kicsit igénytelenebb lennék, lehet leszálnának rólam? Nem akarok ilyen módszerekhez folyamodni, de úgy látszik nincs más út.

Köszi, hogy végigolvastad.


20f

200cm



2021. szept. 18. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
A csajokat szedd fel és dugd meg, a fiúkat hesegesd el. Egyébként ja, ne öltözz ki mindig, mint valami úriember. Lazán, kényelmesen, hogy ne legyél feltűnő.
2021. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Kamu.
2021. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

8 gerezd fokhagyma minden reggel.

S a gond elszáll.

Aggódnod nem kell.

2021. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:(
2021. szept. 18. 22:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az élet apró, de abszolút normális dolgai. Ne legyél antiszociális állandóan.
2021. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik, hogy nagy a faszod, és megb@szol mindenkit.
2021. szept. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalábbis, ha szórakozni mernek veled :D
2021. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd ezt nekik a legeslegmélyebb hangodon:

- Mondd csak, táncoltál már a halállal a sápadt hold fényében?

Garantált lesz a siker. 😉

2021. szept. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amikor én vásárolok, akkor bezzeg sehol nincs egy magas ember, de sámlit sem tesznek ki, nehogy mi, alacsonyak is elérjük a magas polcon lévő termékeket...
2021. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Lányoknak akik privát üzenetben írtak:

Ha van valami konkrét kérdesetek van, arra szívesen válaszolok, de arra, hogy "van-e kedvem beszélgetni stb." nem tudok mit írni. Mondtam, hogy zsákutca velem a kommunikáció.

2021. szept. 19. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!