Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozhatnék össze...

Hogyan barátkozhatnék össze vele anélkül hogy elijeszteném?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit most ismertem meg. Picit jártas vagyok azokban a dolgokban (online játékok/sorozatok) amiket ő szeret, szóval beszédtémánk az van, de nagyon félek hogy nem sikerül... Ez eddig nagyon furán hangzik, de nagyon fontos hogy jóban legyünk. Nincs senkije. És nekem beszél... Csak mégis olyan fura... És nem értem. Bármi ilyesféle tanács /mese érdekelne, előre köszönöm!!

17/L



#ismerkedés #barátkozás #plsneutáljatok
2017. júl. 25. 02:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mesélj róla vagy rólatok egy kicsit többet. Honnan ismeritek egymást, milyen a kapcsolatotok, stb.
2017. júl. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Psycho ***** válasza:

Emiatt ne aggódj, ha ő is nyitott a beszélgetésre, akkor nyilván nem fog lepattintani. Azért arra vigyázz, hogy ne legyél túl nyomulós, hogy kb. 0-24-ben beszélgetni akarsz.

Nézd kicsit más szemszögből: próbáld ahhoz hasonlítani, mintha kb. mással beszélgetnél, hogy felmérd, "na most túl sokat írok"? Példa: nyilván ha 2x annyit akarok vele beszélgetni, mint a legjobb barátommal, akkor az már túlzás lehet - ilyesmire gondolok.

2017. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!