Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfit mivel lehet leginká...

Kos férfit mivel lehet leginkább elcsábítani és mivel elijeszteni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak egy mese. Csillagjegy úgycsillagjegy így.inkább írj pár dolgot az"áldozatodról"
2021. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hát ő az egyik exem. Van párja, de mutat még némi érdeklődést irántam is. Néha tudtomra adja, hogy nem felejtett el, de igazából fogalmam sincs, ezzel mi célja. Óvatos vagyok, mert egyszer már nagyot csalódtam benne. Viszont vannak még tereim vele.

/Skorpió nő/

2021. jan. 19. 22:11
 3/19 A kérdező kommentje:
#terveim
2021. jan. 19. 22:12
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát,nyilván te életed,de szerintem nem éri meg újra próbálni. Egy szakításnak OKA van vagyis ha még mindíg megvan az az ok vagy benned,vagy benne akkor nem is érdemes próbálkozni,főleg ha párja is van mert akkor mindíg te húzod a rövidebbet. Ha esetleg szingli lesz akkor még egy próbát megérhet,de beszélgessetek el hogy mi lehet a szakítás oka és próbáljátok meg kijavítani azt a hibát. Sok sikert
2021. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Azért egy KOS boszorkány férfit próbálj meg


Elmondom hogy kell MOND MEG A SZEMÉBE

2021. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Szórj rizset a szoba sarkaiba,nézz a szemébe,az élőre bekészített serpenyőt vedd a kezedbe,kezd el mondani a titkos szavakat, (eci peci kimeheci mindjárt kapsz egy golyót g3ci) és pofozd fel a serpenyővel. Kesz is vagy. Csak a tiéd. Amíg el nem kezdik kerstetni országosan (ez csak egy vicc nem kell konolyan venni engem 😀)
2021. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nyitottsággal, egyenességgel lehet elcsábítani, de az skorpióként nem az erősséged. Elijeszteni azzal, ha nagyon ráakaszkodsz, tapadsz. Ebben talán nagyobb sikered lehet.
2021. jan. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ragadd meg a szarvánál fogva. És verd kia a fejéből...


fogadni merek h nincs 1 éve jó ha fél éves a szakítás...

2021. jan. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ragadd meg a farkánál fogva és verd ki...😆


Talonban tart téged, hátha még jó leszel neki valamire, ha másra nem is, egy-két kósza numerára biztosan. Kos vagyok.

2021. jan. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#7

Nagyon is egyenes vagyok és őszinte. Sajnos nagyon ragaszkodó is (voltam). Ez volt szerintem a legnagyobb baj.

De ezen a rossz oldalamon azóta változtattam, amúgy sincs ilyesmire igény.


#8

Kb 20 éve volt...


#9

Erre én is gondoltam, hogy talonban tart, de többször is volt olyan, hogy kihasználhatta volna az alkalmat, most is bármikor kihasználhatná, de mégsem tette/teszi. Nem csak amiatt volt velem.

Nem tudok rajta eligazodni.

2021. jan. 20. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!