Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olaszországban tényleg mindenk...

Olaszországban tényleg mindenki mindenkivel? Hiába van neki férj, vagy kedves, a másiknak meg feleség, barátnő?

Figyelt kérdés

Ennyire lazák lennének ott a "szokások", erkölcsök? Semmi nem szent sokunknak?!


Ha igen, akkor miért vannak (eléggé lazának tűnő...) párkapcsolatban, miért nem maradnak meg szemezgető szingli nőknek?


Vagy férfiaknak - ott az is állítólag egy eléggé kicsapongó nem.



2021. szept. 19. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed ezeket.. én úgy tudom a déli népek elég temperamentumosak.. ergo lehet kicsapongani, csak ne lepődj meg, ha reggel azt veszed észre, hogy az asszony levágta a farkad... 😁😁😁😁
2021. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Olaszországban élek olasz párral és nagyon nem így van.

25/N

2021. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy így van? Én ilyet még sosem hallottam/tapasztaltam, pedig elég sok olasz vonatkozásom van.
2021. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Második, akkor nem értem, hogy miért ilyen titokban félre-szeretkezőknek állítja be őket egy halom ismerősöm, plusz azt sem, hogy a filmek miért így mutatják be az olasz "párokat"? Mintha még a filmek is buzdítanák az olaszokat a félrelépésekre.
2021. szept. 19. 13:27
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is így van, legfeljebb sunyiban megy.
2021. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
A magyarok meg lopnak.
2021. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van ilyen is, olyan is. Hülyeség lenne egy egész népet "valamilyennek" elkönyvelni.
2021. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt te valami hülyének a blogján olvashattad. Az olaszoknál rettentően nagy a családi összetartás és kötelék, mivel az egyik legvallásosabb Európai nép (véletlenül náluk van a katolikus egyház központja is), a félrelépéseket minimum a családból való kiátkozással büntetik.
2021. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Rendben utolsó, lehet ezen ismerősök valamiért megcsömörlöttek az olaszoktól, ezért valótlanságokat mondanak és írnak róluk, de még a filmek is ezt sugallják róluk.


Ha ez nem igaz (vagy legalábbis nem minden nőre (és esetleg férfira?) igaz), akkor miért mutatják be "jópofának" a házasság melletti kikacsingatásokat? Ráadásul sokszor olyan gyönyörű színésznőkkel játszatják el ezen felrelépős szerepeket...

2021. szept. 19. 16:34
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező..hahó..kop-kop az agyadnak, van bent valaki ?


Az csak film...

2021. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!