Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dél-olaszországi lányokról mi...

Dél-olaszországi lányokról mi a véleményetek? Már akinek van tapasztalata. Milyenek mint ember és milyenek ismerkedés/randi szempontjából?

Figyelt kérdés
Szicília, Calabria, Basilicata, Campania, Puglia és Szardínia provinciákbeli leányzókról érdekelnek különböző vélemények.

2015. dec. 31. 02:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Roma megteszi az is elég déli szerintem.

Egy Ariana neveztű lánnyal futottam és abban 2 hétben jól elvoltuk.

Jó volt az ágyban,szép a bőre,szenvedélyesebb mint a hazai lányok,nem tudja mi a szaloncukor,túró rudi,remek tésztákat csinált(nyilván)

nevetett az idióta vicceimen.(már amit értett mert olasz angol keverék nyelven beszéltünk)

amúgy kedves,aranyos,megbizható (2hétig biztos) csajszi,ha lenne bármi esélye annak,hogy ott éljek tuti megprobálnám vele a közös életet.


ui:ismerkedés/randi szempontjából fogalamam sincs,hogy milyenek,mert őt probáltam mmeg felszedni és bejött elsőre.

valszeg a mégdélebbi lányok is hasonlóak csak nagyobb a bajszuk...

2016. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!