Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozza azt, hogy annak...

Mi okozza azt, hogy annak ellenére, hogy a mondanóm megválaszolja a vitatott téma kérdését, mégis ignorálják?

Figyelt kérdés

Ez alapvetően azért van mert alacsonyan helyezkedek el a társaság rangsorában?


Pl egy családi szituációban

Egy egyszerű témánát vitatták 1-2 percig, majd én mire reagáltam úgy ami megválaszolja a témát


De ennek ellenére tovább beszélgetnek és ignorálják azt amit mondok, vagy tényleg nagyon sokszor el kell mondanom, hogy figyelembe vegyék azt amit mondok


Szüleim voltak a jelen szituáció szereplői, meg pár rokon, tehát nem teljesen egyazon hullámhosszon vagyunk, de egy baráti társaságban is túl sokszor tapasztaltam ilyet, hogy figyelmen kívül hagyjam


28f


2021. szept. 19. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sok embernek fáj az igazság. Ezért úgy tesznek, mintha meg sem hallanák. Vagy szeretnek panaszkodni.
2021. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez nem egy olyan téma ahol nagyon tudna fájni az igazság, csak egy teljesen közömbös téma. Amit lazán átbeszelünk komolyság mentesen
2021. szept. 19. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Akarnak kicsit bedzélgetni a témáról.
2021. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ugyanilyen helyzet ujra adodik, rakerdeznek, hogy ilyenkor ez mi. Biztos nem ertenek, mi bajod van. De megkerdeznem, ha tenyleg ilyen durva, hogy legalabb ne ertsenek egyet, vagy tartsak hulyesegnek, de te is ott vagy, nem vagy lathatatlan.
2021. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez ismerős. Még az is gyakori hogy "én zárom a témát", tehát az én mondandóm után pár másodperc csend, mindenki nézi a cipőjét, majd valaki másról kezd beszélni.

(a legjobb, hogy aztán csodálkoznak, hogy csendes vagyok:D)

Menjenek a krvanyjukba.

2021. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4es


Hülyén jönne le, ha magamra vonnám a figyelmet, úgy tűnne, mintha feltűnési viszketegségem lenne, mivel a témáról átterelődne a szó rám, ami csak fokozná a furcsaságot


nem érdekel az, hogy magamra vonjam a figyelmet inkább mélységében akarok rájönni, hogy ez valami olyasmitől van ami hiányosság bennem és ez miatt nem jut el az üzenet amin dolgoznom kell, vagy egyszerűen nem vagyunk egy hullámhosszon és minél több időt töltök el velük annál frusztráltabb leszek

2021. szept. 19. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez igy megitélhetetlen. Konkrét beszélgetéseket kéne hallani szituációkat látni, hogy ki mit mond, hogyan mondja, mit regálsz. Mert hát a legrosszabb esetben lehet hogy fura dolgokat mondasz, és azért nem reagálnak rá. Vagy valami egyébb, furcsa családi viszonyok miatt kezelnek így.
2021. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja ez ilyen
2021. szept. 19. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!