Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Iskolai bántalmazás, öngyilkos...

Iskolai bántalmazás, öngyilkosság, mást is felzaklatott a téma?

Figyelt kérdés
Bennem előjöttek azok a dolgok, amiket gimiben megéltem a bántalmazók miatt. Mérhetetlen dühöt érzek irántuk. Más is van így?
2021. szept. 8. 22:02
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
81%
Én szerencsére nem, de valaki akiről tudsz beszélgetni erről, tenni ellene valamit, vagy pszicholológus?
2021. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
A srácot és a szüleit, tesóját nagyon sajnálom. Én nem tudom átérezni, én csak középsuliba jártam, nem gimibe, de nálunk nem volt szekálás. Általános suliban kevés, de azt lány létemre jól elvertem aztán tudta hol a helye
2021. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem...igazából a legjobb haver nekem úgy lett ott,hogy szarrá szívattuk egymást.


Vannak olyanok akikkel ma is beszélek (pedig voltak olyan dolgok amiket örökre megjegyeztem),de változtak az emberek...őket is bántották,szóval a legtöbb már észhez tért 28f

2021. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi lett volna a jó megoldás ebben a helyzetben. Talán az iskolaváltás vagy magántanulói státusz?
2021. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon megkavart, mert szegény csak 16 éves volt. Rengeteg lehetősége lett volna, ha kimozdul abból a környezetből. Rossz belegondolni, hogy mit szalasztott el.

És hogy talán van egy lány valahol, akivel nagyon boldoggá tehették volna egymást.

És abba is, hogy ilyen keserűen és boldogtalanul kellett exitálnia.

Szerettem volna én is kérdést kiírni erről, annyira kavarognak bennem az indulatok. Elejét kéne venni hogy ez megtörténhessen. A fotón is látszik, hogy egy szuper ember lehetett. Nem szabadna több jó embert elveszítenünk.

Azon gondolkodom, hogy mit lehetne tenni?

Iskolapszichológus? Coach? Kisebb csoportok? Keverni a csoportokat? Magántanulósag újból megkönnyítése?

2021. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is felelevenítette az emlékeket...😞

Sajnálom a srácot hogy feladta, olyan helyes volt, később biztos lehettek volna sikerélményei is. 😔

Az osztálytársairól inkább nem írom le a véleményem, mert kiraknának az oldalról. Gyilkosok.

2021. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Valamiről lemaradtam? Kiről van szó?🤔
2021. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatal, 16 éves srácot öngyilkosságba hajszoltak az osztálytársai. A hírekben volt ma este és Facebookon a Pesten Hallottam csoportban is kitették a fotóját amikor napokig keresték.
2021. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%

Engem az kavart fel, hogy ha jól olvastam, rendészeti suliba járt... Szép jövő elé nézünk... Az ember mégiscsak várna valami minimumot egy ilyen helytől. De nincs már "iskolai nevelés" meg "pedagógia".

Amúgy rettentő tragédia, de a pedagógusok 95%-a akkor sem ismeri fel az iskolai zaklatást, ha az orra előtt rúgják hasba a másikat. Ha mégis, inkább elfordítják a fejüket. A pedagógusok fejében kellene rendet tenni, hogy igenis nevelési feladatuk is van, és érteni kell, mi zajlik az osztályukban. Nem csak nezni mint Rozi a moziban...

2021. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%

#7-es vagyok

Ez borzasztó,Részvétem. Nekem hálistennek sosem volt részem iskolai bántalmazásban,de ebben az egészben az a borzasztó,ha valakinek már túl kevés a lélekjelenléte az ilyen dög emberek miatt,egyszer csak azon találja magát hogy nincs más kiút és ez lesz a vége...

2021. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!