Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire tabu téma a wc...

Miért ennyire tabu téma a wc "nagy dolog"?

Figyelt kérdés

A pisilés soha nem volt tabu téma. De a "sz.rás"ról senki nem mer beszélni, mert húha.


Pedig elvileg ugyanolyan undorító dolog mindkettő, mert mindkét dolog végtermék és ugyanott végzi.


Miért nem merik felvállalni az emberek, ahelyett, hogy "megyek wc-re, meg közbe telefonálnom kell" azt hogy "megyek ki mert kakálnom kell, pár perc és jövök"?


2021. jún. 19. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Én se értem. Szerintem semmi nincs benne, simán bárkivel beszélek a kakilásról :D


De ez ugyanaz, hogy nyilvánosan fújhatsz orrot meg tüsszenthetsz (zsepibe nyilván), de pukizni már nem illik.

Szerintem jó sok bélbaj megoldódna ha szabadon lehetne pukkantani meg kakilni, és nem lenne démonizálva e két tevékenyseg ;)

2021. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Nekem ilyen probléma nincs. Sosem kakiltam. Egyszerűen nem kellett, pedig eszem rendesen.
2021. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tabu téma, simán csak nem illik erről beszélni kivéve, ha otthon vagy. Ha mittomén, egy étteremben ülök a családdal vagy a munkahelyemen vagyok, akkor nem fogom részletezni, hogy miért megyek ki a vécére, mit fogok ott csinálni. Normális társaságban nem csinálnak ügyet abból, ha nem 2, hanem 10 percig tart a dolog, nyilván mindenki tudja, hogy nem csak pisilni lehet.
2021. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, ez nekem is Ufó, talán, mert koszos dologról nem annyira szeretünk beszélni, gondolni. A filmekbe sem nagyon szokott ilyen dolog lenni, tök kimarad.

Az élet része pedig, ettől még nem csorbulna az emberi tökéletességbe vetet hit..

2021. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Leginkább a nőknél tabu téma, pedig mindenki tudja, hogy a szép nők is csinálják, valamiért mégis ők úgy tesznek, mintha ez nem így lenne.
2021. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem akarom tudni, miért megy el pár percre, legyen szó bármekkora dologról. Senkinek semmi köze hozzá, nem tabu, arról nem beszélsz senkivel.
2021. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Vagy mondhatjuk, hogy kulturált idegenek között tabu.
2021. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Érthetetlen, hogy miért pont a nők tartják ezt tabunak, amikor a nőknek kb mindent elnéznek, miért pont a nagy wc-t ne néznék el a férfiak?
2021. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Én nem csinálok belőle nagy ügyet, de SOHA, SENKI nem tudta megindokolni, hogy mi is a baj a SZARÁSSAL.


Úgyhogy, együtt érzek veled. :D


Én szeretek szarni, éljen a szarás!

2021. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!