Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jelenleg az...

Szerintetek jelenleg az mennyire gáz, szégyelni való, ha valaki 24 évesen nem dolgozik, hanem nappalin szakmát tanul?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szégyellni való. Nem vagy lemaradva, a jövődön dolgozol, nincs ebben semmi gáz.
2021. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem gáz ez!
2021. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Semmi sem gáz, ha kapcsolódik hozzá egy jól felépített terv.


Ha tudja az illető, hogy mit akar azzal elérni, amit épp csinál, akkor minden a legnagyobb rendben van. Nem haladhat mindenki azonos ütemben. És ezt úgy mondom, hogy én már ennyi idősen dolgoztam. De semmi baj azzal, aki nem.


A baj az olyanokkal van, akik:


-egyetemre járnak, de azt sem tudják, hogy minek


-lediplomáznak, de utána is csesznek munkába állni mindenféle mondvacsinált okból adódóan


-beiratkoznak valahova, de főleg elszórakozzák, elhülyéskedik az időt


-otthon élnek a végtelenségig arra hivatkozva, hogy gyűjtenek lakásra, de a megtakarításuk évek elteltével csak párszázezer, tehát várhatóan 40 évesen önállósodnának


-semmi mellett nem tudnak elköteleződni, mindig jön egy új szenvedély egy új tanfolyam vagy szak, de végül egyiket sem fejezik be


Ha én szülő lennék, ezeket az eseteket nem finanszíroznám, csak azt, ha látom, hogy a gyerekem halad a dolgaival. De ha valaki például doktorit akar és azért tanul sokáig vagy második képzés stb, az teljesen rendben van, ha meg is csinálja.

2021. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Haverom is velem együtt.
2021. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg jár hozzá ösztöndíj is általában ugye.
2021. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha van pénze. De miből ha nem dolgozik?
2021. szept. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van aki 50 eves teszi ezt
2021. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is így voltam. Utolsó évem volt, közben felvették a gyakorlati helyemre dolgozni már, mert megszerettem, tetszett nekik a munkám. Ha célod van vele, a leendő illetve későbbi munkahelyen miatt csinálod, miért lenne szégyen?
2021. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3-as!

Kicsit magamra ismertem sajnos.

2021. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha van aki támogassa ebben, akkor ki kell használni, az viszont gáz, ha nappalira jár, valaki eltartja, ő viszont baxik rá magasról és csak bukdácsol...

Ismertem olyat, aki még 32 évesen is így élt... utana meg "pályakezdőként" 5évig mégbotthon dekkolt, mert "nem vesznek fel sehova..."

2021. okt. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!