Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek pedofíliának...

Szerintetek pedofíliának számít, ha egy 48 éves férfi végigsimítja a kezét egy 13 éves lány combján?

Figyelt kérdés
Nem velem történt. Anyum pasija tette" a legjobb barátnőmmel,de gondolom ezért nem lehet feljelenteni :/
2013. aug. 14. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet feljelenteni, de igyekezzen elkerülni!
2013. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteni ezért nem lehet, mert ez még édeskevés. De én a helyetekben odafigyelnék rá.
2013. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a következőért orrba kell vágni.
2013. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is csináltak ilyet rokonok, család barátok anno, de ők ilyen típusok voltak, a saját lányuknak is a fenekére csaptak és nem volt semmi pedofil hajlamuk. De nyilván te láttad hogyan történt, mert lehetett ez poénos, vagy vigasztaló, vagy "olyan". Látatlanban elég nehéz megítélni, és az sem helyes ha rögtön mindenkire rásütjük a pedofil bélyeget csak mert esetleg közvetlenebb mint mások.
2013. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
"olyan" pillanat volt. és ilyet még nem csinált,de utáa való hetekben folytok kérdezgette,hogy: "Hé nem jön át xy ?" vagy " Nincs kedve itt aludni..?" persze olyankor anyum nem volt itthon.
2013. aug. 14. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít annak, de ezek után nagyon oda kell rá figyelni!
2013. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jobb elkerülni. Nem látsz a fejébe, de azért ezt veheted intő jelnek is.Ha durvul, akkor szólj a szülőknek. Nem kell szégyellni, nem a ti saratok, de ne húzzátok az ilyen agyát...
2013. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Még nem az, de ha ennyire érdeklõdik, hogy mikor jõn,akkor nagyon óvatosnak kell lennetek,és résen lenni, és ha ujra megismétli a szülõknek is szólni kell. Egyébként ennyi idös voltam én is, és egy ismerõsünknek szólt az anyum, hogy vigyen már el az iskoláig. Velem is ugyanezt tette, én szóltam az anyumnak, de elõtte kikarmoltam a kezét. Soha nem mert többet hozzám érni, sõt az esküvõmön is õ volt a sofõröm.


Csak ami jóval késõbb jutott tudomásomra, az anyumnak még ráadásul a szeretõje volt, már akkor is,amikor kikezdett velem.Háááát.....

2013. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt meséld el anyukádnak is.
2013. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
elfogom. csak mivel mostanában elég bunkó vagyok a pasival a barátnőm "vallomása is kell. mert sztem nem hinné el..
2013. aug. 14. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!