Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, vajon létezhet olyan, hogy egy külsőre ronda emberbe őszintén beleszeret valaki, tehát tényleg az a mindent elsöprő, igazi szerelem kialakulhat egy nagyon előnytelen külsejű ember irányába, ha a személyisége megvan hozzá? Vagy ez csak a szép embereknek adatik meg? Ezen sokat gondolkoztam már, de nem nagyon jutottam semmire. Nektek mi a véleményetek?

2021. szept. 19. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán a szapioszexuálisoknál érdemes keresgélni ilyen embereket.
2021. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kulso szamit, de nem ugy, hogy szep jo, csunya nem jo. Ha valakit tenyerbemaszonak talal az ember, az nem szimpatikus. Ha valaki ugy nez ki, mibt Garas Dezso fiatalon, attol meg fizikai vonzalmat ebreszthet minden massal egyutt a kulseje is. Mert az illetonek bejon, pedig csunya.
2021. szept. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, egy csúnya ember is megszépül,ha megismered és megkedveled. Jo pwlda rá a filmben Nanny Mcphee is, az elején csúnya.de ahogy megkedvelik megszépül.

Dédimama sem egy szepség,de nagyon szépnek látjuk 🥰

2021. szept. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem. Én is így gondoltam korábban, de sosem működött a dolog. Pláne, amikor kiderült, hogy az illető csak az elején normális. Ha annyira nem vonz valaki, miért nem maradtok csak barátok? Kevesebb lenne a gyötrődés és a fájdalom neki is és neked is. Nem lehet egészséges kapcsolatban élni külső vonzalom nélkül. Nem ez a “minden”, de elég fontos tényező.
2021. szept. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
4. adom! A külső megfog, szokták is mondani, a többit meg tudjátok!
2021. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, én ismertem ilyen párt. Egy alacsony, tényleg csúnyácska férfi, de olyan személyisége meg szövege volt, hogy mindenki nagyon kedvelte.
2021. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem. Most lehet jönni azzal a maréknyi kivétellel, de általában a ronda emberekbe nem szeret bele senki, csak barátnak jók.
2021. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7

Egy fenét nem. Honnan veszed, hogy ronda. Lehet, hogy csak ő tartja magát annak, mert a tévében a darázs derekú modelleket mutogatják. Mindenkinek más tetszik. Azért az amerikai filmekben sokszor szereplő "igaz szerelem" maszlagot túlzásnak tartom, de ha más nem is a kedvesség, jó humor és a CSOK összehozza az embereket.

2021. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!